Головна » Чи тестується корейська косметика на тваринах?

Чи тестується корейська косметика на тваринах?

Протягом десятиліть індустрію краси та косметики справедливо критикували та засуджували за жорстоке поводження з тваринами. Але на щастя, все змінюється на краще, і все частіше можна зустріти косметику cruelty-free.

На що звертати увагу?

Вивчаючи упаковку косметичних продуктів, на деяких з них можна зустріти значок кролика, який є символом cruelty-free продукції. Якщо ви знайдете значок кролика, значить косметика в «білому» списку організацій захисту прав тварин.



Бренди мають право ставити його тільки з дозволу компаній, що сертифікують. Основні з них: британська Leaping Bunny (Cruelty Free International), американська PETA та австралійська Not Animal Testing. Найсуворішою з них вважається Leaping Bunny, оскільки вона ретельніше перевіряє бренди, перш ніж включити їх у свій білий список.

На жаль, деякі несумлінні бренди часом самі розробляють собі значки. У такому разі перевірити чесність бренду майже неможливо, і залишається вірити їм на слово.

Країни, в які постачається косметика

По-перше, і найголовніше, законодавство ЄС вимагає, щоб усі продукти, які продаються в Європі, не були тестовані на тваринах. Крім того, у 2016 році уряд Південної Кореї ухвалив закон, згідно з яким, до кінця 2018 року вся косметика, що виробляється в країні, має бути етичною!

На жаль, не все так просто. Існує ще величезний товарний ринок Китаю. З його високим попитом на предмети розкоші та дуже близькою географією, китайський ринок є надзвичайно прибутковим і має велику популярність у південнокорейських брендів. Сумний конфлікт полягає в тому, що для того, щоб косметичний продукт продавався у Китаї, тестування на тваринах є обов’язковим. Неможливо повністю розцінювати продукцію етичної та продавати її як у Китаї, так і в Європі. Тому корейські бренди змушені вживати деяких заходів.

Деякі великі бренди можуть створювати дві окремі рецептури одного і того ж продукту – китайську версію, яка була протестована на тваринах, та корейську версію. Це допустимий спосіб законного продажу продукту як у Китаї, і у Європі. Тим не менш, на рівні бренду, він ніколи не може бути зарахований до етичних компаній. Досить складно отримати підтверджену інформацію про те, хто продає чи не продає свою продукцію у Китаї. Але є свідчення того, що Missha, Tony Moly, Clio, Son & Park та Dr.Jart усі потрапляють у цю категорію. Pyunkang Yul знаходиться в процесі реєстрації продуктів на китайському FDA, тому вони будуть продаватися в Китаї найближчим часом.

На щастя, існують деякі лазівки. Гонконг і Тайвань знаходяться під контролем Китаю, проте вони не підкоряються вимогам, згідно з якими всі засоби догляду за шкірою повинні бути перевірені на тваринах. Тому, запустивши свою продукцію на ринок Гонконгу, а потім використовуючи поштові/онлайн-канали для подальшого поширення на материковому Китаї, багато корейських фірм знайшли лазівку в китайському регулюванні, не ставлячи під загрозу свій статус етичності. До таких брендів відносяться: Cosrx, Mizon, Whamisa, Thank You Farmer, iUnik, Heimish та Helloskin.

І нарешті, що особливо важливо, деякі бренди повністю відмовляються від китайського ринку, і найчастіше це бренди, які були сертифіковані офіційними організаціями, які не допускають жорстокого поводження з тваринами (Klairs та Benton).

Ви можете дізнатися чи є бренд етичним / cruelty-free з офіційної бази PETA. Також слідкуйте за оновленнями бази даних на сайті організації Cruelty Free Kitty. Щороку вони публікують свій «білий» список б’юті-марок, до нього вони додають бренди, які нещодавно з’явилися, вказуються веганські бренди та стежать за змінами у статусі бренду. До нього не потрапляють марки, які продаються біля Китаю.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: