Головна » Чому корейська косметика не містить ретинол

Чому корейська косметика не містить ретинол

Ретинол, ймовірно, є одним із найкорисніших і ефективних інгредієнтів для шкіри. Ретинол має потужні антивікові властивості, а також допомагає в боротьбі з гіперпігментацією та акне. Дослідження також показують, що ретинол є найефективнішим інгредієнтом для розгладження дрібних зморшок та заломів шкіри.

То чому ж ретинол неможливо знайти у складі практично жодного корейського засобу?

Що таке ретинол і чим він корисний?


Якщо ви цікавитеся доглядовою косметикою, швидше за все, ви вже чули про ретинол. Коли справа доходить до антивікових інгредієнтів – він є незаперечним лідером. Чому?

Ретинол насправді є похідним вітаміну А і відноситься до класу сполук, відомих як ретиноїди (який також включає ретиналь/ретинол/ретинальдегід та ретиноєву кислоту).

Ретинол має досить великі переваги для шкіри, з яких 3 основних:

  • Збільшує швидкість відновлення клітин шкіри. Що означає, що мертві клітини шкіри видаляються швидше, відкриваючи нові клітини шкіри. Що робить ретинол ідеальним інгредієнтом боротьби з гіперпігментацією.
  • Збільшує вироблення колагену. Що допомагає уповільнити утворення тонких зморшок та заломів.
  • Зменшує вироблення себуму. Що разом із здатністю ретинолу прискорювати процес регенерації клітин шкіри робить його ідеальним інгредієнтом для боротьби з акне.


Отже, ретинол є не тільки потужним антивіковим інгредієнтом, він також відмінно підходить для запобігання висипу і зменшує гіперпігментацію. Цікавий факт, який ми дізналися під час підготовки цієї статті, полягає в тому, що ретинол спочатку позиціонувався як інгредієнт для боротьби з акне різного ступеня важкості. Коли люди почали використовувати ретинол на шкірі, схильній до акне, стало очевидним його антивікову дію (що згодом було підтверджено науковими дослідженнями).

Чому корейські продукти догляду за шкірою не містять ретинол


Ретинол, безперечно, є дуже потужним інгредієнтом для догляду за шкірою, який може допомогти при багатьох проблемах зі шкірою. Але чи помітили ви, що у списках інгредієнтів корейських засобів для догляду за шкірою немає ретинолу? Чому так багато західних антивікових засобів догляду за шкірою містять ретинол, тоді як корейські бренди, схоже, повністю його ігнорує?

Існує два основних фактори, які сприяють відсутності ретинолу в корейських засобах для догляду за шкірою:

1. Ретинол набагато сильніше подразнює шкіру, ніж інші інгредієнти для догляду за шкірою.


Хоча в корейському догляді за шкірою основна увага приділяється інгредієнтам, які ефективні для освітлення шкіри, індустрія вважає за краще використовувати у своїх продуктах м’якіші та безпечніші інгредієнти. Такі як ніацинамід, муцин равлики та екстракт кореня солодки.

Наприклад, при першому введенні ретинолу в рутину догляду за шкірою ви можете в перші дні з сильною сухістю, лущенням, печінням і почервонінням шкіри. І, на жаль, багато людей з чутливою шкірою взагалі не переносять ретинол і він протипоказаний їм.

Корейські виробники косметики, як правило, уникають агресивних інгредієнтів, зосереджуючись на забезпеченні шкіри зволоження та живлення.

Вся корейська система догляду за шкірою, спрямована на профілактику (запобігання гіперпігментації, своєчасне відлущування та підтримання зволоженості шкіри). Тоді як у західному світі жінки часто схильні нехтувати своєю шкірою набагато, поки не з’являться явні ознаки старіння або гіперпігментації. Це означає, що нам часто доводиться звертатися до більш потужних і часто дратівливих інгредієнтів.

Ретиніл пальмітат у корейських засобах для догляду за шкірою


І все ж, деякі продукти містять інгредієнт, який називається ретиніл пальмітат – сполука, що складається з ретинолу та пальмітинової кислоти. Хоча ретинілпальмітат не такий ефективний, як ретинол, він набагато менш дратує шкіру.

Кореї інгредієнти, що входять до складу сполук, дозволено вказувати окремо в переліках інгредієнтів продукту. Це означає, що при деяких випадках перекладу ми можемо побачити ретинол і пальмітинову кислоту в якості окремих інгредієнтів, хоча насправді вони присутні у формі ретиніл пальмітату.

2. Дерматологи дешевші і доступніші в Кореї, ніж у західних країнах


Однак у Кореї дерматологи набагато доступніші, і жінки навіть у віці від 20 до 30 років частіше відвідують дерматолога для різних процедур догляду за шкірою. У Кореї немає потреби у сильних антивікових інгредієнтах, таких як ретинол, у безрецептурних засобах для догляду за шкірою. Оскільки дерматологи можуть призначати ретинолові креми та уважніше стежити за їх впливом на шкіру.

Чи можна поєднувати ретинол та корейську косметику?


Навіть якщо ваша рутина догляду за шкірою складається в основному з корейських засобів, цілком допустимо включати й інші косметичні продукти.

Однак є кілька важливих нюансів, які необхідно знати, перш ніж почати використовувати ретинол для шкіри:

  • Безрецептурні засоби для догляду за шкірою, що містять ретиноїди, мають набагато менш дратівливу дію на шкіру, ніж лікарські креми та косметика, що містять ретинол.
  • Вводьте ретинол у рутину догляду поступово (те саме стосується і інших активних речовин, таких як AHA і BHA). Можливо, спочатку використовуйте ретинол лише один раз на тиждень.
  • Почніть із засобу з дуже низькою концентрацією ретинолу і підвищуйте її тільки після того, як переконалися, що шкіра добре переносить догляд. Це можна застосувати і до третиноїну.
  • Наносите ретинол лише вечорами. Ніколи не застосовуйте його вранці, тому що ретинол дратує шкіру і знижує захисну здатність шкіри до сонячного світла. Не забувайте наносити крем із SPF протягом дня.
  • Рекомендується уникати використання ретинолу та інших ретиноїдів під час вагітності і якщо ви годуєте грудьми. Вітамін А відіграє велику роль у розвитку плода. Було проведено багато досліджень (особливо з ізотретиноїну), і було показано, що прийом внутрішньо третиноїну призводить до вроджених дефектів. І навпаки, дослідження показують, що нанесення третиноїну та ретинолу на шкіру не призводить до вроджених дефектів (можливо, тому що вони обоє погано всмоктуються через шкіру в кровотік). Однак фахівці все-таки рекомендують уникати нанесення ретиноїдів на шкіру під час вагітності (особливо на ранніх термінах вагітності).

Висновок


Ретинол, ймовірно, є найпотужнішим антивіковим інгредієнтом для шкіри (і з багатьма іншими перевагами), проте корейські засоби догляду за шкірою уникають включати його до своїх складів.

Це головним чином тому, що ретинол є агресивним інгредієнтом для догляду за шкірою, який часто викликає подразнення шкіри (наприклад, лущення, лущення, печіння та почервоніння). Натомість корейські засоби для догляду за шкірою спрямовані на м’якіші інгредієнти, які також корисні для шкіри (такі як ніацинамід та екстракт кореня солодки).

Ви можете успішно включити ретинол у свою процедуру догляду за шкірою, навіть якщо ви використовуєте в основному корейські засоби догляду за шкірою. Однак, як і у разі будь-якого активного інгредієнта для догляду за шкірою, слід уникати повільного використання ретинолу, щоб не викликати подразнення шкіри.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: