Про сайт

Ласкаво просимо до Smart beauty!

Те, як ви почуваєтеся і виглядаєте, впливає на кожен день вашого життя. Ми — ваш beauty-гід та спільнота. Пишемо про здорову красу і догляд, знаємо з чого складається косметика і розвиваємо косметичну грамотність.

Ми — для тих, хто хоче ставати кращим і красивішим щодня.

Ми сподіваємося, що ви використовуєте всі ресурси SBeauty – від нашої енциклопедії інгредієнтів та косметики до наших співтовариств, тестів та вікторин.

Ми розуміємо, як часом важко знайти правильну косметику та засоби догляду за шкірою. Саме для цього ми створили цей сайт.

З Smart beauty ви можете отримати повне уявлення про ефективність та безпеку для здоров’я будь-якого інгредієнта косметики. І у поєднанні з об’єктивними відгуками нашої спільноти ви можете ухвалити найкращі рішення. На нашому сайті ви зможете знайти інформацію про:

складах косметики та їх реальної ефективності;
інгредієнтах, які корисні/шкідливі для чутливої, жирної та сухої шкіри;
чи є косметика без алкоголю/парабенів/сульфатів;
рейтинги здоров’я інгредієнтів.
Всю інформацію ми черпаємо з реальних наукових досліджень та перевірених даних, а не з реклами. Ми інформуємо вас точно, що робить продукт, а не те, що він обіцяє робити. Для глибокого розуміння того, як ми проводимо косметичний аналіз, загляньте в наші питання, що часто ставляться!

Щоб знайти інформацію про будь-який засіб або інгредієнт, скористайтеся функцією пошуку.

Допомога спільноті

Ми закликаємо всіх брати участь у додаванні продуктів, залишати відгуки, відповідати на запитання та допомагати всім. Займатися проблемами шкіри не завжди так цікаво, як хотілося б, проте ділячись необхідною інформацією та підтримкою один одному, ви робите світ трошки кращим і красивішим!

Якщо у вас є питання, пропозиції або ви просто хочете поспілкуватися, ми завжди на зв’язку!

Зв’язок із редакцією

Свої ідеї, побажання, зауваження та просто добрі слова надсилайте на info@sbeauty.net або у формі нижче. Ми відповідаємо на усі листи.

Хочу опублікувати свою статтю чи вести авторську колонку.

Ми раді авторам, які люблять косметику та розуміються на ній.

Навіщо взагалі публікуватись? Щоб поділитися досвідом, заявити про себе, продемонструвати експертизу, отримати безкоштовний піар, охоплення аудиторії та її зворотний зв’язок.

Подумайте, що буде корисно всім або хоча б більшості читачів і чи зможете ви пояснити вибрану вами тему.

    Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.