Головна » Ingredients » 4-T-Butylcyclohexanol

4-T-Butylcyclohexanol

Додаткові назви
SymSitive
Ключова роль:
Заживлення
Рекомендовано для чутливої шкіри

Заспокійливий інгредієнт, який здатний миттєво зменшити почуття поколювання та печіння шкіри. Згідно з вражаючими цифрами від виробника, він може зменшити печіння шкіри до 78% вже через 3 хвилини.

Інгредієнт такий ефективний, тому що працює на клітинному рівні, перехоплюючи сигнали клітин, викликані роздратуванням, перш ніж вони зможуть досягти нейрорецептора. Це означає, що наша шкіра буде реагувати печінням і підвищеною чутливістю набагато менше, і поріг толерантності шкіри збільшується.

Ефективність SymSitive була підтверджена порівняльним дослідженням. Виявлено, що як 4-T-Butylcyclohexanol, так і його побратим – заспокійлива молекула Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester працюють за схожим принципом. Однак 4-T-Butylcyclohexanol працює ефективніше.

Джерело

Schoelermann, AM, et al. “Comparison of skin calming effects of cosmetic products containing 4-t-butylcyclohexanol or acetyl dipeptide-1 cetyl ester on capsaicin-induced facial stinging in volunteers with sensitive skin.” Journal of European Academy of Dermatology and Venereology 30.S1 (2016): 18-20.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: