Головна » Ingredients » Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester

Додаткові назви
Calmosensine
Ключова роль:
Заживлення
Рекомендовано для чутливої шкіри

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester є ліпопептидом, тобто молекулою, що складається з ліпіду, з’єднаного з пептидом. Це лабораторно розроблена пептидна суміш, виготовлена з амінокислотами аргініном і тирозином, і її можна знайти в рецептурах по догляду за шкірою, косметиці та макіяжі.

У догляді за Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester1 в основному використовується для стимуляції виробництва еластину, щоб допомогти запобігти провисанню шкіри через опір силі тяжіння. Він відомий як нейромедіатор і релаксант мʼязів, який допомагає запобігти видимим ознакам старіння у вигляді тонких ліній і зморшок. Він працює через стимуляцію нервових клітин шкіри, щоб випустити мет-енкефалін, який є опіоїдом (тобто розслаблює, полегшує біль).

Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester передає клітинам шкіри команду розслаблення, миттєво зменшуючи подразнення шкіри, що виникає через спеку, хімічне печіння або механічні дії. Стверджується також, що він здатний запобігати появі мімічних зморшок і заломів завдяки своїм властивостям розслаблення м’язів.

Що стосується дослідження, ми знайшли тільки одне дослідження, в якому порівняли ефективність роботи Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester і, дуже схожого на нього, 4-T-Butylcyclohexanol. У ньому виявили, що обидві молекули досить добре працювали, проте 4-T-Butylcyclohexanol більш ефективний.

Кому підходить

Підходить для всіх типів шкіри і особливо корисний для зрілої шкіри, з видимими ознаками старіння. Також може застосовуватись для профілактики вікових змін як зміцнюючий інгредієнт.

Дуже добре підходить для чутливої шкіри і для тих, хто бажає уникнути ботокса або більш сильних агресивних інгредієнтів.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: