Головна » Ingredients » Acetyl Hexapeptide-8

Acetyl Hexapeptide-8

Додаткові назви
Argireline, Acetyl Hexapeptide-3, Аргірелін
Застосування
зволоження, кондиціонування шкіри

Якщо ви бачите косметичний продукт, який стверджує, що він має «ботокс-подібний ефект», то є дві речі майже напевнено: по-перше, продукт надто багато обіцяє, і по-друге, він містить аргірелін.

Отже, це знаменитий пептид, який його виробник продає як «ботокс у банці». Підставою для цього твердження є те, що він націлений на той самий механізм утворення зморшок (зморшки, спричинені рухом м’язів обличчя), що й ботокс, але спосіб його дії зовсім інший. Крім того, ступінь, до якого він може запобігти скороченню м’язів (і розгладити зморшки), дуже різний (інакше навіщо б комусь використовувати ботокс?).

Виробник провів кілька досліджень, щоб довести, що Argireline дійсно працює (тільки не так добре, як ботокс). Тести in vivo (на реальних людях) показали, що використання 10% розчину аргіреліну навколо очей протягом 15 днів зменшує глибину зморшок на 17%. Іспанський університет також провів деякі дослідження та виявив, що аргірелін підвищив рівень зволоження шкіри та «суттєво» зменшив глибину та ширину зморшок.

Це означає, що ацетилгексапептид-8 справді має певну здатність розгладжувати зморшки (але не так добре, як ботокс – вибачте, якщо ми звучимо як зламана платівка). Крім того, ми повинні погодитися з TruthInAging, що це не засіб для утворення колагену і не запобігає структурному старінню (згадайте вітамін С, AHA або ретинол); це просто швидке вирішення проблеми. Якщо ви шукаєте саме це, пептиди можуть бути для вас. Якщо ви більше відноситеся до типу людей «давайте належним чином поставимося до цього старіння», то це, мабуть, рішення не для вас.

Джерела
  • Ruiz, M. A., et al. “Evaluation of the anti-wrinkle efficacy of cosmetic formulations with an anti-aging peptide (Argireline®).” Ars pharm 50.4 (2010): 168-176.
  • Wang, Yuan, et al. “The Anti-Wrinkle Efficacy of Argireline, a Synthetic Hexapeptide, in Chinese Subjects.” American journal of clinical dermatology 14.2 (2013): 147-153.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Post navigation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: