Головна » Ingredients » Acetyl Tetrapeptide-3

Acetyl Tetrapeptide-3

Ключова роль:
Антивікове

Відносно новий пептид з чотирьох амінокислот, який обіцяє допомогти в боротьбі з випаданням волосся разом із екстрактом червоної конюшини як частина торгової марки Capixyl

Основна функція Acetyl Tetrapeptide-3 полягає в тому, щоб стимулювати синтез ключових компонентів Extra Cellular Matrix (він же ECM, липкий матеріал між клітинами, які утворюють основу нашої шкіри) у шкірі голови. Згідно з лабораторними дослідженнями виробника, експресія колагену III типу зросла на 65%, а експресія ламінінів (якірних білків, які містяться в ECM) зросла на 285%, що призвело до більш міцного ECM-ліжка для закріплення волосся.

Разом із екстрактом червоної конюшини цей дует має синергетичну дію та допомагає боротися з випаданням волосся завдяки акуратному багатогранному підходу: він не лише стимулює важливі компоненти ECM, але й пригнічує фермент 5-a-редуктазу, що викликає ДГТ (ДГТ є дратівливий гормон, який значною мірою відповідає за облисіння у чоловіків) і зменшує мікрозапалення навколо волосяних фолікулів. Дослідження виробника протягом 4 місяців показало, що загальний вплив Capixyl полягав у збільшенні співвідношення анагену (фаза росту)/телогену (фаза спокою) на +46%, що призвело до значно щільнішого волосся.

Загалом, ацетил тетрапептид-3 є багатообіцяючим інгредієнтом у боротьбі з випадінням волосся, але оскільки єдині результати, які ми змогли отримати, були отримані від виробника, сприймайте ці заяви з дрібкою солі, доки не будуть проведені додаткові дослідження.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Post navigation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: