Головна » Ingredients » Acetyl Tetrapeptide-5

Acetyl Tetrapeptide-5

Додаткові назви
EYESERYL
Застосування
зволоження
Ключова роль:
Антивікове

Пептид із чотирьох амінокислот, який, як стверджується, зменшує набряклість мішків під очима завдяки своїм протинабряковим і антиглікаційним ефектам.

Щоб підтвердити це твердження, виробник створив дослідження in-vivo за участі 20 добровольців, використовуючи 10% розчину EYESERYL (що зводиться до 0,01% (!) чистого пептиду) і виявив, і виявив, що на 15 день шкіра 70% добровольців покращилися, а через 60 днів – покращилися у 95% добровольців. Приблизно у третини з них покращилося лише незначно, у третини спостерігалося нормальне покращення, а у третьої – добре покращення. Вони також мають досить переконливі фотографії до і після, тому ми можемо сказати вам, що для щасливчиків покращення може бути реальним і видимим.

Але справа в тому, що набряки навколо очей можуть мати кілька причин, і однією з головних є накопичення жиру, яке може статися з віком. Жоден чудодійний крем або інгредієнт не може багато чого зробити, однак іншою поширеною причиною є накопичення води. Якщо причина ваших мішків під очима полягає в останньому, спробувати крем під очі з ацетилтетрапептидом-5 може бути хорошою ідеєю та може принести приємні покращення.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: