Головна » Ingredients » Allium Cepa Bulb Extract

Allium Cepa Bulb Extract

Додаткові назви
Onion Bulb Extract, екстракт цибулі
Ключова роль:
Від акне

Ви, напевно, частіше зустрічаєте героя цієї статті на своїй кухні, ніж у ванній, але так, цибульний екстракт також використовується як інгредієнт по догляду за шкірою. Його основна користь для шкіри, полягає в тому, що він може покращити косметичний вигляд постхірургічних рубців (існує також гель від рубців і шрамів, під назвою Mederma, який майже не має нічого іншого, крім екстракту цибулі).

Ми також бачили, як деякі виробники стверджують, що цибуля є не тільки цілителем рубців, але вона також має антибактеріальну та протигрибкову активність. Екстракт цибулі може допомогти зменшити акне та стимулювати ріст волосся. 

Джерела
  • Journal of Cosmetic Dermatology, Draelos, Zoe Diana, Volume 7 (2) – Jun 1, 2008, The ability of onion extract gel to improve the cosmetic appearance of postsurgical scars
  • Draelos, Zoe D., Leslie Baumann, and Alan B. Fleischer. “A new proprietary onion extract gel improves the appearance of new scars: a randomized, controlled, blinded-investigator study.” The Journal of clinical and aesthetic dermatology 5.6 (2012): 18.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: