Головна » Ingredients » Alpha-Arbutin (Альфа-арбутин)

Alpha-Arbutin (Альфа-арбутин)

Ключова роль:
Освітлення

Ізомер природного арбутину (або бета-арбутину). Альфа-арбутин, як і його рідний брат, освітлює шкіру, і є інгредієнтом, що депігментує.

Досліджуючи різницю між двома видами арбутину, ви можете зустріти в Інтернеті інформацію, що альфа-арбутин діє сильніше. На жаль, ці дані ніколи не підкріплюються надійним джерелом. 🙁 Наше власне дослідження призвело до суперечливих результатів: дослідження, проведене в 1995 році, показало, що альфа-арбутин в 10 разів ефективніше при меланомі миші, ніж бета-арбутин. З іншого боку, недавнє дослідження 2015 показало, що бета-арбутин більш ефективний як на клітинах меланоми миші, так і на клітинах меланоми людини (до речі, койева кислота була найефективнішою на клітинах меланоми людини).

Жоден із досліджень, які знайшли, не проводився in-vivo (на реальних людях). Таким чином, немає принципової різниці, чи виберете засіб з альфа-арбутином або бета-арбутином. Спробуйте обидва та прислухайтеся до своїх відчуттів.

Джерела
  • Біологічний та фармацевтичний бухгалтер, Vol. 27 (2004) No. 4 P 510-514;
  • Masataka Funayama, Hirokuni Arakawa, Ryohei Yamamoto, Toyokazu Nishino, Takashi Shin & Sawao Murao (1995) Ефекти α- і β-Arbutin на Activity of Tyrosinases з Mushroom and Mouse Melanoma, Bioscience, Bio9, -144
  • Planta Med Lett 2015; 2(01): e39-e41, Assessment of Effect of Arbutin Isomers and Kojic Acid on Melanin Production, Tyrosinase Activity, and Tyrosinase Expression in B16-4A5 and HMV-II Melanoma Cells

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: