Головна » Ingredients » Aqua / Water

Aqua / Water

Не що інше, як стара добра вода, вона ж H2O. Найпоширеніший інгредієнт у косметиці. Найчастіше її можна знайти на першому місці у списку інгредієнтів. Це означає, що з усіх складових у формулі кошти її більше.

Потрапивши усередину шкіри, вона зволожує. Однак, нанесення чистої води на шкіру (привіт, тривалі ванни!) сушить.

Важливо відзначити: вода, що використовується в косметиці, очищається і деіонізується (це означає, що майже всі мінеральні іони в ній видаляються). Таким чином, косметичні продукти можуть залишатися стабільнішими з часом.

Типи води, що використовується у косметичних складах

Вода використовується практично у всіх косметичних засобах та засобах особистої гігієни. Вона не повинна містити токсинів, забруднюючих речовин та бактерій. У косметиці допускається використання кількох типів очищеної води, включаючи дистильовану, деіонізовану та демінералізовану воду.

Дистильована вода – найстаріша форма очищення води. При дистиляції вода нагрівається до пароподібного стану. Потім пара збирається в конденсаторі та охолоджується для перетворення води. Теоретично цей процес повинен видалити всі сліди домішок, за винятком тих, що випаровуються при температурі нижче температури кипіння води, наприклад, деяких спиртів.

Деіонізована вода – це вода, з якої видалено майже всі мінеральні іони, включаючи натрій, кальцій, залізо, мідь, хлорид та сульфат. Деіонізація – це хімічний процес, в якому використовуються спеціально виготовлені іонообмінні смоли, які обмінюють іони водню та гідроксиду на розчинені мінерали, а потім рекомбінують із утворенням води.

Термін «демінералізація» часто використовується як синонім деіонізації. Подібно до деіонізованої води, демінералізація видаляє всі мінерали, що містяться у водопровідній воді. Цей процес зазвичай виконується, коли вода використовуватиметься для хімічних процесів, а присутні мінерали можуть заважати реакції інших хімічних речовин. У процесі демінералізації вода «пом’якшується» шляхом заміни небажаних мінералів на інші солі (наприклад, NaCl).

Функції

У косметиці та засобах особистої гігієни вода в основному використовується як розчинник для розчинення інших інгредієнтів. Крім того, вода використовується разом з різними типами масел для утворення емульсій. Це можуть бути емульсії типу «олія у воді» або «вода в маслі», залежно від співвідношення масляної фази та водної фази.

Безпека

Якість води, що використовується при виробництві косметики та засобів особистої гігієни, контролюється відповідно до належної виробничої практики, викладеної в Посібнику FDA щодо методів виробництва косметики, а також у міжнародних керівних принципах належної виробничої практики, відомих як ISO 22716.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Post navigation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: