Головна » Ingredients » Biotinoyl Tripeptide-1

Biotinoyl Tripeptide-1

Пептид із трьох амінокислот, у якому відомий фрагмент колагену, трипептид-1, він же GHK, поєднується з біотином, відомою добавкою для зміцнення нігтів і волосся. Результатом цієї комбінації є біотиноїл трипептид-1 – пептид, який, як стверджується, допомагає зменшити випадіння волосся та зробити вії довшими, об’ємнішими та сильнішими.

Виробник провів кілька досліджень in vitro (в пробірках), які показують, що наша молекула може сприяти проліферації кератиноцитів волосяної цибулини, а також сприяє оптимальному закріпленню волосся шляхом стимулювання синтезу та організації адгезивних молекул ламініну 5 і колагену IV. Це означає, що цей пептид може допомогти волоссю стати міцнішим і довше залишатися на своєму місці, хоча це лише результати in vitro, які можуть або не можуть бути використані в реальному світі.

Що стосується клінічного дослідження, проведеного на реальних людях, виробник робив таке вивчення росту вій з 30 добровольцями. Використовуючи туш із вмістом 2% SpecPed LashLD (торгова назва розбавленої версії Biotinoyl Tripeptide-1), вії стали довшими на 17% і густішими на 19% через 30 днів.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: