Головна » Ingredients » Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine

Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine

Додаткові назви
Tinosorb S, Bemotrizinol
Ключова роль:
Захист від сонця

Має практично невимовну INCI назву :), проте на сьогоднішній день Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine є одним з кращих сонцезахисних засобів. На жаль, він не схвалений FDA, тому ви не знайдете його в сонцезахисних кремах, виготовлених в США, але він широко доступний в інших частинах світу, таких як Європа, Австралія або Азія.

Це хімічний сонцезахисний агент широкого спектру дії (охоплює весь діапазон UVB і UVA, 280-400 нм) із захистом від піків при 310 і 345 нм. На відміну від старих УФ-фільтрів, він дуже фотостабільний. Він майже не руйнується при ультрафіолеті, а також корисний для стабілізації інших менш стабільних сонцезахисних інгредієнтів, таких як знаменитий захисник від UVA – авобензон.

Джерела
  • Pharmazie 62: 449–452 (2007), Study of the efficacy of 18 sun filters authorized in European Union
  • Regulatory Toxicology and Pharmacology 34, 287–291 (2001), Lack of Binding to Isolated Estrogen or Androgen Receptors, and Inactivity in Immature Rat Uterotrophic Assay, of Ultraviolet Sunscreen Filters Tinosorb M-Active and Tinos
  • Chatelain, Eric, і Bernard Gabard. “Photostabilization of Butyl methoxydibenzoylmethane (Avobenzone) and Ethylhexyl methoxycinnamate by Bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine (Tinosorb S), a New UV Broadband Filter.” Photochemistry and Photobiology 74.3 (2001): 401-406.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: