Головна » Ingredients » Calophyllum Inophyllum Seed Oil

Calophyllum Inophyllum Seed Oil

Зелено-жовта олія, що походить з холодних місць, таких як Таїті, Бора-Бора та острів Полінезія. Подібно до інших більш поширених рослинних олій, вона завантажена живильними та зволожуючими жирними кислотами (олеїнова кислота: 30-55%, лінолева кислота: 15-45%, пальмітинова кислота: 5-20% та стеаринова кислота: 5-25%).

Однак спеціальність олії таману полягає в тому, що вона містить абсолютно унікальну жирну кислоту, відому як калофілова кислота, яка підозрюється в наданні олії неймовірних властивостей загоювання та регенерації. Традиційні застосування олії таману варіюються від використання її для різних видів ревматизму (запалення суглобів) до опіків, порізів, висипань на шкірі та пошкоджених губ. Сучасні дослідження дійсно підтверджують мудрість стародавніх полінезійців. Фактично, властивості загоювання ран олією таману настільки сильні, що вона приносить помітні поліпшення навіть для старих (старших за 1 рік) шрамів протягом періоду 6-9 тижнів.

Крім того, за інформацією виробника, олія Calophyllum Inophyllum також має значні властивості підвищення SPF та антиоксидантні властивості. Цей останній, ймовірно, пов’язаний з її значним вмістом вітаміну E, дельта-токотрієнолу (236 мг/кг) є основною формою в олії.

В цілому, здається, олія таману є дивовижною для шкіри, яка потребує регенерації та захисту.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: