Головна » Ingredients » Camellia Sinensis Leaf Extract (Екстракт зеленого чаю)

Camellia Sinensis Leaf Extract (Екстракт зеленого чаю)

Ключова роль:
Антивікове
Рекомендовано для сухої шкіри
Рекомендовано для жирної шкіри / схильної до акне
Рекомендовано для чутливої шкіри

Коротко

  • Екстракт зеленого чаю є одним із найбільш досліджених натуральних інгредієнтів.
  • Активні речовини екстракту – поліфеноли, точніше катехіни.
  • Серед екстрактів зеленого чаю можуть бути великі відмінності в якості. Якісні містять 50-90% катехінів (і часто забарвлюють кінцевий продукт у коричневий колір і надають йому характерного запаху).
  • Доведено, що зелений чай є відмінним антиоксидантом, захистом від ультрафіолету, протизапальним, антиканцерогенним та антимікробним інгредієнтом у косметиці.
  • Завдяки своїм властивостям зелений чай є чудовим вибором для профілактики старіння, а також для лікування шкірних захворювань, у тому числі розацеа, вугрів та атопічного дерматиту.

Докладно

Екстракт зеленого чаю є натуральним і дуже добре дослідженим інгредієнтом. За словами одного із наших улюблених дерматологів, д-р. Леслі Бауманн: “Зелений чай – один із найбільш вивчених антиоксидантів”. У зведеному дослідженні з зеленого чаю за 2015 рік йдеться, що в PubMed (дослідницька база даних Національної медичної бібліотеки США) наразі опубліковано близько 6000 наукових праць з цієї теми.

Корисно знати, що найбільш корисні компоненти екстракту зеленого чаю називаються поліфенолами, а точніше катехінами. Існує чотири основні типи катехінів: найпоширеніший і найактивніший EGCG (EpiGalloCatechin Gallate). Також важливими є ECG (EpiCatechin Gallate), GCG (GalloCatechin Gallate) та EGC (EpiGallo Catechin), але є ще кілька видів зеленого чаю.

Щоб судити про ефективність екстракту зеленого чаю ін. Бауман підкреслює, що важливо знати вміст поліфенолів у використовуваному екстракті. Різні екстракти зеленого чаю можуть істотно змінюватись як залежно від клімату, пори року, віку листа та способу його вирощування.

Відповідно до зведеного дослідження 2015 року, середній екстракт містить лише 10% катехінів. Доктор Леслі Бауманн у своїй книзі «Косметична дерматологія» стверджує, що екстракт зеленого чаю гарної якості повинен містити 50-90% катехінів, а високоякісні екстракти коричневого кольору і мають характерний запах.

Косметичні властивості ектракту зеленого чаю

Відмінний антиоксидант та захист від ультрафіолетових променів. Поліфеноли зеленого чаю є сильними перевіреними антиоксидантами. Вони допомагають захистити нашу шкіру від вільних радикалів, які руйнують колаген у нашій шкірі.

Дослідження показують, що зелений чай зменшує викликане ультрафіолетом подразнення та почервоніння шкіри (еритема) та зменшує кількість сонячних опіків. Хорошою ідеєю буде використовувати косметику із зеленим чаєм вранці під сонцезахисний крем.

Антиканцерогенний. Екстракт пригнічує пошкодження ДНК і навіть активує деякі ферменти, які допомагають відновлювати молекули ДНК. Завдяки цьому зелений чай корисний для профілактики раку шкіри немеланомного типу.

Протизапальна дія. Катехіни в зеленому чаї є не тільки дивовижними антиоксидантами, але й мають чудові протизапальні властивості. Це робить зелений чай відмінним вибором для чутливої шкіри, шкіри, схильної до розацеа або вугрів.

Антимікробний. Мабуть, це найменш відоме властивість. Зелений чай ефективний проти деяких шкідливих бактерій. Ця властивість робить зелений чай незамінним для шкіри схильною до акне.

Екстракт зеленого чаю – чудовий інгредієнт, який буде корисним для будь-якого типу шкіри. Якщо ви шукаєте косметику з anti-age дією, для профілактики раку шкіри, боротьби з висипаннями, розацеа або атопічним дерматитом, цей екстракт заслуговує на зайняти ключове місце у вашій програмі з догляду за шкірою.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: