Головна » Ingredients » Camellia Sinensis Leaf Extract

Camellia Sinensis Leaf Extract

Ми відразу скажемо, що ми великі прихильники зеленого чаю. Пити його і намазувати його на обличчя – це обидва чудові ідеї. Але оскільки це INCIDecoder, а не сайт для вивчення, що здорове для споживання, ми зараз зосередимося лише на тому, чому ви повинні намазувати його на обличчя.

Наш перший аргумент полягає в тому, що зелений чай не тільки звучить добре, але й дуже добре досліджений. За словами одного з наших улюблених дерматологів, доктора Леслі Бауманн, це один з найбільше досліджуваних антиоксидантів. У резюме дослідження зеленого чаю 2015 року зазначено, що на тему вже є близько 6000 дослідницьких статей у базі даних PubMed (дослідницька база даних Національної бібліотеки медицини США).

Перш ніж ми розглянемо магічні властивості зеленого чаю, варто знати, що найбільш корисні компоненти чаю називаються поліфенолами, а більш точно катехінами. Є чотири основних типи: найбільш розповсюджений і активний – справжня суперзірка, його назва – EGCG (Епігаллокатехін галлат). Також значні значення мають ECG (Епікатехін галлат), GCG (Галлокатехін галлат) і EGC (Епігалло катехін), але в зеленому чаї також є ще кілька інших типів.

Щоб справжньо оцінити ефективність продукту з зеленим чаєм, доктор Бауманн наголошує, що важливо знати вміст поліфенолів у використаному екстракті. Якість різних екстрактів зеленого чаю може суттєво варіювати залежно від клімату, сезону, віку листя і умов його вирощування. (Ви знаєте, це схоже на томат, який ви купуєте на середину літа свіжим на ринку порівняно з томатом, який ви купуєте на середину зими у великому супермаркеті, і він був зірваний повністю незрілим на іншій половині світу якийсь час тому – вони мають зовсім різний смак).

Згідно з резюме дослідження зеленого чаю 2015 року середній екстракт містить лише 10% катехінів, тоді як доктор Тодоров чудового сайту smartskincare.com пише про 25% (порівняно з лише 4% у чорному чаї). Доктор Леслі Бауманн у своїй книзі “Косметологія для дерматологів” говорить, що екстракт зеленого чаю високої якості повинен містити від 50% до 90% катехінів, а високоякісні продукти мають коричневий колір і характерний запах чаю. Так що, якщо ви натрапите на продукт з зеленим чаєм, який має коричневий колір і виражений аромат чаю, це гарний знак якісного продукту.

Ок, тепер ви знаєте, що не всі екстракти зеленого чаю однакові і які з них хороші. Подивимось на ті магічні властивості.

Великий антиоксидант і захист від УФ-випромінювання
Поліфеноли в зеленому чаї – сильні, перевірені антиоксиданти. Це добре, оскільки вони допомагають захищати нашу шкіру від неприємних речовин, званих вільними радикалами, які націлені на знищення дуже хорошого, зміцнюючого колагену в нашій шкірі. Дослідження показують, що зелений чай зменшує подразнення та покрасніння шкіри, викликані УФ-випромінюванням (це називається еритема), і зменшує кількість клітин, пошкоджених сонцем. Це чудова ідея використовувати продукт з зеленим чаєм вранці під сонцезахисним кремом.

Протираковий
Це властивість відчастина випливає з антиоксидантних і захисних властивостей від УФ-випромінювання, але ми хочемо підкреслити, що зелений чай не тільки надає “поверхневі” корисні властивості шкірі, а й дійсно захищає здоров’я. Він може інгібувати пошкодження ДНК і навіть активувати деякі ферменти, які сприяють відновленню ДНК. Завдяки цьому він дуже корисний для запобігання не-меланомного типу раку шкіри. Отже, особливо якщо ваші фактори ризику розвитку раку шкіри високі (світла шкіра, історія раку шкіри в родині, сині або зелені очі, минулі сонячні опіки, деякі типи родимок), введення зеленого чаю в свій догляд за шкірою – це фантастична ідея.

Протизапальний
Запалення – це важливий процес, який є біологічною, захисною реакцією на несприятливі впливи нашого організму. Однак занадто велика кількість запалення в нашій шкірі не є корисною: вона прискорює процес старіння і також лежить в основі багатьох шкірних захворювань (акне і розацеа – найбільш поширені приклади). Катехіни в зеленому чаї не тільки неймовірні антиоксиданти, але вони також мають чарівні протизапальні властивості. Це робить зелений чай відмінним вибором для чутливої, схильної до розацеа або акне шкіри.

Проти мікробів
Це, можливо, найменше відома властивість, але зелений чай також має обіцяючі протимікробні властивості проти деяких неприємних бактерій. Ця властивість робить зелений чай ще більш чудовим для шкіри, схильної до акне. Ми змогли знайти дві обіцяючі статті результатів дослідження, в яких стверджується, що 2% лосьйон з зеленим чаєм ефективний для лікування легкого і середнього акне. Також атопічний дерматит – це шкірні захворювання, яке можна поліпшити за допомогою поліфенолів зеленого чаю.

Отже, основний висновок такий: зелений чай – справжня суперзірка з магічними властивостями, які роблять його чудовим інгредієнтом майже для всіх. Якщо ви турбуєтеся про засоби проти старіння, профілактику раку шкіри, акне, розацеа або атопічний дерматит, використання продукту з високоякісним зеленим чаєм в вашому режимі догляду за шкірою – це відмінна ідея.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: