Головна » Ingredients » Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract

Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract

Потрібно почати з того, що у світі існує близько 900 видів цитрусових, і багато з них використовуються для виготовлення різних видів екстрактів, які використовуються в косметиці. Зокрема, вказаний вами, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract, є дуже поширеним інгредієнтом. Проте вид “Citrus Aurantium Dulcis”, схоже, існує тільки в списку інгредієнтів, а в реальному світі це звичайний Citrus Sinensis або, знаєте, апельсин.

Щоб ускладнити ситуацію, існує багато різних сортів цитрусів і способів екстракції, тому важко розібратися, що саме ви отримуєте з цього інгредієнту. Проте ми спробуємо найкраще зрозуміти можливі варіації.

Дуже поширений варіант – включення Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract до складу засобів з легкими, природними ексфоліантними властивостями. Він містить в основному лимонну кислоту та трохи яблучної кислоти – AHA ексфоліанти, відомі своїми властивостями для оновлення шкіри. Якщо це так, то він зазвичай поєднується з іншими плодовими екстрактами з вмістом AHA, такими як брусника, тростинний цукор, лимон та кленовий цукор, в популярній суміші інгредієнтів під назвою ACB Fruit Mix.

Але апельсиновий фрукт завантажений іншими активними сполуками з різноманітними можливими ефектами. Добре відома – антиоксидантна вітамін С, або аскорбінова кислота, проте дозування буде варіюватися в залежності від методу екстракції, і можливо, що частина аскорбінової кислоти вже розкладеться до початку процесу екстракції. Якщо ви хочете включити вітамін С у свою доглядову косметику, це добре, але не розраховуйте на апельсиновий фруктовий екстракт.

Флавоноїди (гесперидин, нарінгін, лутеолін та ферулова кислота) також є активні сполуки з можливими антиоксидантними, протизапальними і васопротективними властивостями. Деякі з них (зокрема гесперидин та лутеолін) можуть мати навіть властивості підсвічування шкіри шляхом інгібування тирозинази, відомого ферменту, необхідного для виробництва меланіну.

Екстракт апельсина також містить вуглеводи, або цукри (в основному глюкозу, фруктозу і сахарозу, а також деякі більші полісахариди, такі як пектин), завдяки чому в ньому є властивості зволоження.

Зазвичай в екстрактах цитрусів також міститься деяка кількість ефірних олій, що означає приємний аромат і антибактеріальні властивості, але також деякі сумнівні сполуки, такі як алерген фарфорування лімонен чи фототоксична сполука бергаптен. Чи може їхній вміст викликати стурбованість – питання спірне, ймовірно, ні, проте те саме питання відноситься до всіх корисних сполук.

Загалом ми вважаємо, що екстракт апельсинового фрукта – дуже складний інгредієнт з багатьма потенційно корисними компонентами, проте нам не вдалося знайти належних досліджень in-vivo (проведених на реальних людях) зі стандартизованими екстрактами, щоб підтвердити, як він себе поводить у реальних умовах використання.

Post navigation

Ci 77163

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: