Головна » Ingredients » Citrus Limon Fruit Extract

Citrus Limon Fruit Extract

Якщо життя дарує косметичній індустрії лимони, то вона створює з них екстракт лимона. Щодо причини, ми можемо написати тут дуже схожі речі на наше блискуче описання екстракту апельсина. Оскільки обидва це цитруси, вони містять дуже схожі активні сполуки з дуже схожими (потенційними) впливами на шкіру.

Так само, як і апельсиновий фрукт, лимонний фрукт також містить лимонну кислоту, тому він часто використовується як природний, м’який ексфоліант. У такому випадку зазвичай він поєднується з іншими фруктовими екстрактами, що містять AHA, такими як брусника, тростинний цукор, апельсин та кленовий цукор, в дуже популярній суміші інгредієнтів під назвою ACB Fruit Mix.

Але цитрусові фрукти є хімічно складними сумішами з безліччю інших активних компонентів, таких як вітамін C, флавоноїди, феноли, вуглеводи та ефірні олії (останні з ріжка фрукта, але все ще присутні в деякій кількості в екстракті фрукта). Ці компоненти можуть надати екстракту лимона антиоксидантні, антисептичні, протилишайні, венотонічні та зволожуючі властивості, але ефірна олія також приносить деякі питання з приводу запахового алергену лімонену чи фототоксичної сполуки бергаптену. Якщо ваша шкіра чутлива, будьте обережні з екстрактами цитрусових.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: