Головна » Ingredients » Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride

Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride

Це цікава синтетична молекула, яка імітує два антиоксидантні ферменти шкіри – супероксид дисмутазу (SOD) і каталазу.

Якщо ви цікавитесь, що таке SOD і каталаза, ось трохи контексту: це два розумні ферменти, які знаходяться в нашому організмі і прискорюють перетворення шкідливих вільних радикалів (наприклад, радикалів супероксиду) на безпечні речовини, такі як вода і кисень. Ми писали більше про SOD тут.

Отже, цей важкопроизносний засіб насправді є корисною молекулою, яка імітує поведінку природних ферментів у нашій шкірі. Estee Lauder сподобалась ця інгредієнт і використовує його, провівши деякі дослідження, щоб довести, що Ethylbisiminomethylguaiacol Manganese Chloride, відомий як EUK-134, добре захищає клітини від ушкоджень від УФ-В променів. Вони припускають, що “EUK-134, захищаючи мембрану від окисного ушкодження, запобігає сигнальному шляху MAPK, спричиненому окисним стресом, і, отже, знижує рівень виходу p53. Захист, наданий EUK-134, призводить до значного збільшення виживання клітин після опромінення УФ-В”.

Інше дослідження (також Estee Lauder) встановило, що EUK-134 знижує рівень гідропероксидів на поверхні шкіри, яка була випромінена УВ-А в живу. Дослідники прийшли до висновку, що цей сполуковий комплекс сален-марганцю є “унікальним косметичним засобом для захисту поверхні шкіри від накопиченого окисного ушкодження”.

Крім того, ми знайшли дослідження, яке вивчало сироватку для зменшення покрасніння шкіри у чутливих, світлих типів шкіри, що містило EUK-134 разом з іншими інгредієнтами. Формула дійсно знизила покрасніння обличчя, отже, здається, EUK-134 добре переноситься навіть власниками чутливої шкіри, схильної до покрасніння.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: