Головна » Ingredients » Glycine Soja Seed Extract

Glycine Soja Seed Extract

Коли ви чуєте слово “Соя”, ви, напевно, асоціюєте його з соєвим соусом або тофу, а не зі засобами для догляду за шкірою. Але, як виявляється, соя має чимало корисних активних компонентів, і екстракт сої є цікавим косметичним інгредієнтом з широким спектром можливих ефектів. Його основні активні компоненти – антиоксидантні фенольні кислоти і флавоноїди, а також малі та великі соєві білки. Великі білки надають екстракту сої приємні властивості згладження та зволоження шкіри, тоді як малі білки (інгібітор трипсину сої (STI) та інгібітор Боумана-Бірка (BBI)) припускається, що затримують пігментацію шкіри та затримують відновлення волосся.

Щодо пігментації шкіри, екстракт сої працює, перешкоджаючи передачі меланозом, тобто блокує пігмент меланін від переходу до поверхні шкіри та його виявлення там. Це корисно для більшості випадків пігментації, але якщо у вас є мелазма, соя не підходить, оскільки мелазма є естрогеновою та соя відома як рослинний естроген. Найвідоміші та біоактивні флавоноїди в сої – це ізофлавони, такі як геністеїн та діадзеїн, які мають потужні антиоксидантні та протизапальні властивості. Геністеїн також доведено, що він попереджає червоніння шкіри від ультрафіолетового випромінювання. Ці ізофлавони також є фітоестрогенами, тобто мають (слабкий) естрогенний ефект. Застосування зовнішнього естрогену відомо зменшувати розрідження шкіри та втрату колагену, і соя може вирішити цю проблему, особливо під час менопаузи, коли рівень натуральних естрогенів знижується.

Також існує деякі перспективні, але поки що не вивчені на живих організмах, дослідження, що екстракт сої може стимулювати синтез еластину та колагену, і таким чином сприяти здоровій, молодій шкірі. В цілому екстракт сої є перспективним та багатофункціональним активом, гарний додаток до більшості списків інгредієнтів.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: