Головна » Ingredients » Homosalate

Homosalate

Додаткові назви
гомосалат
Ключова роль:
Захист від сонця

Маслорозчинний хімічний сонцезахисний агент, який захищає шкіру від UVB (295-315 нм) із захистом піку при 306 нм. Гомосалат сам по собі не є сильним УФ-фільтром (забезпечує захист тільки від SPF 4.3 при максимально допустимій концентрації 10%) і не є фотостабільним (втрачає 10% від захисту від SPF за 45 хвилин), тому його завжди слід поєднувати з іншими сонцезахисними агентами для належного захисту. Тим не менш, його основна перевага полягає в тому, що інгредієнт є рідким і відмінно розчиняє інші важко розчинні порошкові сонцезахисні агенти, такі як знаменитий Avobenzone.

Щодо профілю безпеки гомосалату, у нас немає хороших новин. Дослідження in-vitro (зроблені в лабораторіях) показали, що він може мати деяку естрогенну активність. Не панікуйте, ці дослідження не проводилися на реальних людях у реальних умовах. Тим не менш, якщо для вас це важливо, будьте обережні при використанні сонцезахисних кремів, що містять гомосалат протягом тривалого часу і для всього тіла.

Джерела

  • Couteau, C., та інші. “Study of efficacy of 18 sun filters authorized in European Union tested in vitro.” Die Pharmazie-An International Journal of Pharmaceutical Sciences 62.6 (2007): 449-452.
  • Couteau, Céline, et al. “Студи photostability of 18 suncreens in creams by measuring the SPF in vitro.” Journal of pharmaceutical and biomedical analysis 44.1 (2007): 270-273.
  • Schlumpf, Margret, et al. “In vitro and in vivo estrogenicity of UV screens.” Environmental health perspectives 109.3 (2001): 239.
  • Jiménez-Díaz, I., et al. “Постійне визначення UV-filters benzyl salicylate, phenyl salicylate, octyl salicylate, homosalate, 3-(4-methylbenzylidene) camphor і 3-benzylidene camphor in human placental tissue by LC-MS/MS. Assessment .” Journal of Chromatography B 936 (2013): 80-87.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: