Головна » Ingredients » Human Fibroblast Conditioned Media

Human Fibroblast Conditioned Media

Human Fibroblast Conditioned Media (HFCM) в основному означає “Коктейль з Факторів Росту” для вашої шкіри. Ми написали більше про найпоширеніший Фактор Росту, який використовується в догляді за шкірою, тут, так що якщо ви новачок у цій темі, загляньте туди, щоб наздогнати. Коротко кажучи, Фактор Росту – це середньо-довгий послідовний ряд амінокислот (= маленький білок = великий пептид), який працює як сигнальний молекула клітин для стимулювання росту, розмноження, загоєння та/або диференціації клітин.

Інгредієнти під назвою “Conditioned Media” охоплюють не один, але змішання Факторів Росту, отриманих з деяких клітин, вирощених в лабораторії. У Європейському Союзі (ЄС) використання інгредієнтів, одержаних з людських клітин, заборонено в косметиці, тому продукти з Факторами Росту, доступні в ЄС, зазвичай використовують рослинне джерело (наприклад, ячмінь). Але в Сполучених Штатах дозволено використання Факторів Росту, одержаних з клітин людини. Human Fibroblast Conditioned Media, як і підказує його назва, отримано з клітин фібробластів людини, які відіграють важливу роль у виробництві колагену.

Компанія Skinmedica була піонером у використанні Факторів Росту в космецевтичному догляді за шкірою, і їхня версія HFCM містить “пропрієтарну суміш факторів росту, цитокінів і розчинних матричних білків, що виділяються вирощеними новонародженими дермальними фібробластами людини під час виробництва позаклітинної матриці (ECM)”. Відзначається, що це фізіологічно збалансована суміш Факторів Росту, яка ідеально підходить для регенерації клітин шкіри. Зокрема, вона містить фактори росту, які сприяють ангіогенезу (формування нових судин), модулюють запалення та підсилюють відкладення компонентів позаклітинної матриці.

Дослідження, проведені компанією Skinmedica, підтверджують ефективність їхніх продуктів, які містять Фактори Росту (линія TNS), та великі переваги проти старіння. Кілька клінічних досліджень показали, що TNS Recovery Complex поліпшує зовнішній вигляд дрібних зморшок, зморшок, колір та текстуру шкіри. Вигоди ще більші, коли Фактори Росту поєднуються з випробуваними і вірними активними антивіковими компонентами, такими як антиоксиданти та ретинол.

Це все звучить дуже добре, але Фактори Росту в догляді за шкірою є деякою контроверзійною темою. Як потужні мітогенні молекули (= стимулюють проліферацію клітин), їх не слід використовувати, якщо у вас є підвищені ризики раку шкіри або псоріазу.

Post navigation

Hesperidin

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: