Головна » Ingredients » Hydrolyzed Collagen

Hydrolyzed Collagen

Це хімічно розщеплена версія великої білкової молекули – колагену. Часто вона походить з риби або бичачого джерела і діє як приємний зволожувач і гумектант, який допомагає шкірі утримувати воду.

Щоб краще зрозуміти, що таке гідролізований колаген, потрібно знати, що білки – це великі ланцюги амінокислот, з’єднаних так званими пептидними зв’язками. Ці зв’язки можуть розриватися, коли додається молекула води, і результатом є суміш коротших амінокислот, також називаних пептидами. Тому гідролізований колаген насправді не є колагеном, це скоріше невизначена і змінна суміш досить великих пептидів. За даними виробника, вся розчинна колаген має середню молекулярну масу 300 000 Да, тоді як ця розрізана суміш має середню масу 12 000 Да (досить велика все одно).

Основною функцією цих великих пептидів є зв’язування води, зроблення шкіри приємною та гладкою (так званий емолент). Гідролізований колаген часто використовується в очищувачах, оскільки він може зробити різкі поверхнево-активні речовини менш агресивними, а також в кондиціонерах для волосся, оскільки він поліпшує гнучкість та керованість волосся.

Якщо ви хочете дізнатися більше про колаген у косметиці, ми маємо вичерпний пояснювальний матеріал про розчинний колаген тут >>

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: