Головна » Ingredients » Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Hydrolyzed Hyaluronic Acid

Гідролізований гіалуронова кислота – це версія гіалуронової кислоти, яка має низьку молекулярну масу, хімічно розчинена і природно великої молекули, яка наразі є популярним зволожувачем, який здатний зберігати воду, зробивши шкіру більш пружною і еластичною. Оскільки гіалуронова кислота є полімером (великою молекулою з повторюваними підодиницями), підодиниці можуть повторюватися багато разів (як версія з великою молекулярною масою), або лише кілька разів (як версія з низькою молекулярною масою).

Ми докладно розповіли про різні версії молекулярної маси гіалуронової кислоти і їх різні властивості як компонента шкіри, так і як інгредієнта для догляду за шкірою. Гідролізована гіалуронова кислота також може мати різні версії молекулярної маси з різними властивостями:

Версія з молекулярною масою 100-300 кДа: крім зволоження, цей розмір може також допомагати шкірі відновлювати себе, підвищуючи її самозахист. Також стверджується, що він підсилює процес загоєння ран та особливо корисний для чутливої шкіри (акне, розацеа, хвороби шкіри, пов’язані з запаленням).
Версія з молекулярною масою 50 кДа: цей розмір, як стверджується, здатний всмоктуватися в шкіру і заповнювати зморшки, тому він використовується головним чином як “антивіковий інгредієнт”.
Версія з молекулярною масою менше 50 кДа, близько 10 кДа: є японська версія під назвою Hyalo-Oligo, яка має молекулярну масу всього 10 кДа і заявляється, що добре проникає в шкіру, має унікальний ефект на дотик і забезпечує глибоке і тривале зволоження. З огляду на дослідження компанії Evonik та природну роль ГМК з низькою молекулярною масою в організмі, вона може бути контроверсійним інгредієнтом.

Якщо ви хочете стати справжнім експертом з питань ГМК та шкіри, ви можете дізнатися більше про тему гіалуронової кислоти (включаючи питання про проникнення, різницю між версіями з високою і низькою молекулярною масою і безліч посилань на наукову літературу).

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: