Головна » Ingredients » Hydrolyzed Sodium Hyaluronate

Hydrolyzed Sodium Hyaluronate

Це надзвичайно маленька, хімічно розчинена версія гіалуронату натрію. Торгова назва – miniHA, а молекулярна маса становить 10 кДа. Це вважається дуже маленьким, враховуючи, що «звичайний» ГА має молекулярну масу від 0,5 до 2 мільйонів Да.

Відверто кажучи, низькомолекулярний ваговий (НМВ) ГА, особливо ця ультранизька версія, є спірним інгредієнтом. З позитивних сторін, він може краще проникати в шкіру (хоча 10 кДа все ще вважається великим!) і, можливо, здатен зволожувати глибокі шари шкіри, де звичайний ГА не може проникнути. Також, згідно з виробником miniHA, він має кращу антиоксидантну активність, ніж версія ГА з молекулярною масою 1,6 МДа, і також має кращу здатність до захисту від сонця та відновлення після сонця, ніж версії з вищою МВ. Він також працює в синергії з версіями вищої молекулярної маси, і комбінація 0,1% 1,45 МДа-HA + 0,1% 380 кДа-HA + 0,1% miniHA забезпечує зволоження шкіри значно краще, ніж 0,3% 1,45 МДа-HA самостійно.

З поганих сторін, біологічна роль НМВ-ГА в шкірі полягає у тому, що він є агентом протизапального сигналізування, і є дослідження іншого виробника під назвою Evonik, яке показує, що версії ГА з молекулярною масою менше 50 кДа можуть спричиняти запалення при контакті зі шкірою. Звісно, дослідження було проведено тільки на реконструйованій людській шкірі, тому це може бути або не бути таким на справжній людській шкірі.

Якщо ви хочете заплутатися і прочитати більше про гіалуронову кислоту та про те, що можуть робити версії з різною молекулярною масою, натисніть тут і прочитайте наш дуже довгий опис.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: