Головна » Ingredients » Isodecyl Neopentanoate (Ізодекіл неопентаноат)

Isodecyl Neopentanoate (Ізодекіл неопентаноат)

Ключова роль:
Заживлення
Рекомендовано для сухої шкіри
Рекомендовано для чутливої шкіри

Ізодекіл неопентаноат є синтетичним інгредієнтом, який використовується в косметиці та засобах особистої гігієни як пом’якшувальний агент. Найчастіше використовується в засобах догляду за шкірою обличчя і сонцезахисних кремах.

Ізодецил неопентаноат є естером розгалуженого ланцюга децилових спиртів та неопентанової кислоти. Дециловий спирт є прямим ланцюгом жирного алкоголю з десятьма атомами вуглецю, які можуть бути отримані з деканойнової кислоти, жирної кислоти, що міститься в кокосовому маслі та пальмовому маслі. Неопентанова кислота є карбоксициловою кислотою.

Ізодекіл неопентаноат працює як пом’якшувальний і заспокійливий інгредієнт для шкіри або волосся, а також виступає як оклюзивний агент. Оклюзійні інгредієнти утворюють захисну плівку на поверхні шкіри, яка допомагає запобігти випаровуванню природної вологи шкіри. Завдяки цьому шкіра зволожена і не втрачає вологу у верхніх шарах. Ці ж властивості також допомагають зберегти волосся м’яким, зволоженим і слухняним.

Хоча изодекил неопентанат підходить всім типам шкіри, особливо корисний він для сухої, грубий, і / або шкіри, що лущиться. Пом’якшувальні чинники можуть згладити ці симптоми, роблячи шкіру м’якою та гладкою. Крім того, пом’якшувальна дія може стати корисною для тих, хто страждає від таких станів, як екзема, псоріаз або інших запальних захворювань шкіри.

Один виробник ізодецилового неопентанату стверджує, що він може бути використаний як альтернатива циклометикону. Циклометикон є синтетичною силіконовою олією, яка працює як шовковистий зволожувач, що легко розтікається в продуктах по догляду за шкірою і волоссям. Ізодецил неопентаноат забезпечує високу розтіканість, хороше ковзання, і почуття м’якості – подібно до циклометикону.

Ізодекіл неопентаноат часто використовується в сонцезахисних засобах також за його здатність функціонувати як розчинник для твердих УФ-фільтрів. Хімічні УФ-фільтри працюють, поглинаючи ультрафіолетове світло, а потім перетворюючи цю світлову енергію під дією хімічної реакції на деякі інші форми енергії, такі як тепло. До найпопулярніших УФ-фільтрів відносяться оксибензон, октиноксат, авобензон та гомосалат. Ізодекіл неопентаноат допомагає цим інгредієнтам краще розчинятися у складі, а також зменшує відчуття жирності від засобу.

Чи безпечний ізодекіл неопентаноат?

Безпека ізодекіл неопентаноат та інші інгредієнти алкіл естер була оцінена Експертною групою з косметичних інгредієнтів. Ця група відповідає за оцінку безпеки косметичних інгредієнтів. Оцінивши наукові дані, експертна група CIR дійшла висновку, що всі інгредієнти алкіл-естер безпечні у рекомендованих виробником концентрації.

Джерело

Fiume, M, 2015. ‘Safety Assessment of Alkyl Esters як використовувані в Cosmetics’, International Journal of Toxicology.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Post navigation

PEG-8

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: