Головна » Ingredients » Lactococcus Ferment Lysate

Lactococcus Ferment Lysate

Ключова роль:
Заживлення
Рекомендовано для чутливої шкіри

Lactococcus Ferment Lysate – новий пробіотик, отриманий з грампозитивних бактерій, Lactococcus lactis. Лізат – це рідка речовина, яка утворюється при руйнуванні клітинної мембрани. Це означає, що він містить клітинні компоненти, такі як цитоплазму та фрагменти клітинних стінок.

За словами виробника, лізат позитивно впливає як на швидкість, так і на якість зростання епідермісу, що призводить до покращення бар’єрної функції і загального здоров’я шкіри. Щоб довести свою думку, німецький виробник провів кілька тестів in-vitro (у пробірках), досліджуючи, як Lateococcus Ferment Lysate (LFL) впливає на клітини шкіри.

Вони виявили, що LFL стимулює експресію генів, що впливають на білки, що зв’язують живі клітини шкіри разом (такі як оклюдин, десмоколлін 1 та десмоглейн 1). LFL також позитивно вплинув на зростання епідермісу і на товщину рогового шару (найвищий шар шкіри). Іншим позитивним результатом випробувань було те, що LFL стимулював вироблення антимікробних пептидів, які відіграють важливу роль в імунітеті клітин шкіри.

Що стосується тестів in-vivo, виробник зробив лише один, і в ньому брало участь лише 5 добровольців. В експерименті вивчали оновлення шкіри та відновлення бар’єру. Протягом 4-х днів на шкіру добровольців 2 рази на день наносили 3% LFL, що в результаті призвело до ущільнення рогового шару шкіри (різниця становила близько 2 мкм) та меншої втрати трансепідермальної води.

В цілому, Lactococcus Ferment Lysate – це перспективний, але не досить вивчений інгредієнт, який може допомогти в процесі природного оновлення шкіри, а також для підтримки здоров’я шкірного бар’єру та шкірної флори.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: