Головна » Ingredients » Malus Domestica Fruit Cell Culture

Malus Domestica Fruit Cell Culture

Якщо ви вже чули про тренд використання рослинних стовбурових клітин у косметичних продуктах, вам, можливо, відомо про цей інгредієнт, оскільки він був одним з перших, що базуються на стовбурових клітинах рослин, які з’явилися на косметичному ринку. Цей інгредієнт є ліпосомальною підготовкою стовбурових клітин яблука, але не будь-якого яблука. Він походить з рідкісного швейцарського сорту яблук під назвою “Утвілер Шпетлаубер” (до речі, виробник також швейцарський), а стовбурові клітини, як стверджується, багаті на епігенетичні фактори та метаболіти, які можуть підтримувати довговічність шкірних клітин.

Наразі ми маємо тільки заяви виробника щодо переваг цього інгредієнта, і багато з цих заяв базуються на вітро-тестах, проведених в лабораторних умовах, які можуть або не можуть прямо перекладатися на реальні переваги для шкіри. Компанія Mibelle, швейцарський виробник, провела in-vivo дослідження з 20 жінками, які використовували крем із 2% Malus Domestica Fruit Cell Culture, наносили його двічі на день. Дослідження виявило, що крем зменшив глибину зморшок в області “коней ноги” на 15% протягом 4 тижнів.

Незважаючи на захоплюючу ідею використання стовбурових клітин рослин у догляді за шкірою, важливо зауважити, що наукові докази ефективності цього підходу все ще розвиваються, і потрібно провести більше досліджень, щоб повністю розкрити їх потенційні переваги для шкіри.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: