Головна » Ingredients » Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol

Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol

Довга назва приховує чудовий засіб для захисту від сонця, досить спеціальний: це “гібридний” засіб для захисту від сонця, що означає, що він на півшляху між фізичними (те, які, принаймні частково, відбивають сонячні промені) та хімічними засобами (те, які поглинають промені, які поглинають більшість засобів для захисту від сонця). Це нове покоління фільтрів УФ-випромінювання, і, так само, як його “сестра”, Trinosorb S, його немає в США.

Він надає гарний широкосмуговий захист (280-400 нм, тобто захист від УФВ і УФА випромінювання) з піковим захистом при 305 нм та 360 нм і високою фотостабільністю. Він також може допомогти стабілізувати інші менш стійкі засоби для захисту від сонця, такі як октіноксат, і, загалом, радий співпрацювати з іншими УФ-фільтрами.

Його гібридний характер означає, що він органічний, подібний до хімічних засобів, але він не розчиняється ані в воді, ані в олії і діє як суспензія з мікро-фінних часток. Якщо мікроскопічні частки хвилюють вас, маємо хорошу новину: профіль безпеки Tinosorb M великолепний. Він не поглинається шкірою і, на відміну від деяких інших хімічних засобів для захисту від сонця, не викликає естрогенну активність. Недоліком його гібридного характеру є те, що, подібно до неорганічних засобів для захисту від сонця, цинку та діоксиду титану, Tinosorb M також залишає біле плямисте покриття на шкірі, що може заважати на темних тонів шкіри.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: