Головна » Ingredients » Myristoyl Nonapeptide-3

Myristoyl Nonapeptide-3

Це новий пептид з обіцянкою імітувати ефекти революційного засобу для догляду за шкірою – ретинолу (вітаміну А), але без його негативних побічних ефектів. Подібно до ретинолу, Myristoyl Nonapeptide-3 призначений для збільшення обміну клітин та стимуляції синтезу колагену, але без подразнення або печіння шкіри.

Для підтвердження цих заяв, німецький виробник провів тестування на генетичному рівні, досліджуючи вплив молекули на 96 генів, пов’язаних зі шкірою. Вони порівняли вплив ретиноїдної кислоти (активної форми ретинолу) та Myristoyl Nonapeptide-3. Виявилось, що ретиноїдна кислота активує 21 з 92 досліджуваних генів, і серед них 16 генів також активуються за допомогою Myristoyl Nonapeptide-3. Тому виробник назвав молекулу Retinopeptide 189 – пептид, що імітує ефекти ретиноїдної кислоти.

Для підтвердження своєї точки зору, компанія Symrise (виробник) також провела екс-вівчення (тестування на зразках людської шкіри). Вони порівняли 0,1% розчин ретиноїдної кислоти з кремами Retinopeptide 189 з вмістом 5% і 10% і виявили, що крем з вмістом 10% забезпечує значне збільшення (43%) колагену-1, яке порівнянне з ефектом ретиноїдної кислоти 0,1% (яка продемонструвала ще більше збільшення – понад 50%).

Також було встановлено, що як ретиноїдна кислота 0,1%, так і крем з Retinopeptide 189 5% підвищують кількість епідермальних клітинних шарів в зразках шкіри, що вказує на збільшення обміну клітин. Проте ретиноїдна кислота справляється краще з активними ефектами та побічними ефектами.

На жаль, наразі немає результатів in-vivo тестування (принаймні, ми не змогли знайти жодних), тому якщо ви вірите перевіреним та підтвердженим засобам, залишайтеся при ретинолі. Проте, якщо ви відчуваєте бажання випробувати щось нове, або ваша шкіра чутлива та не переносить ретиноїди, Myristoyl Nonapeptide-3 є обіцяючою альтернативою.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: