Головна » Ingredients » Octocrylene

Octocrylene

Додаткові назви
октокрилен
Ключова роль:
Захист від сонця
Не рекомендовано для чутливої шкіри

Олійний хімічний сонцезахисний агент, який захищає шкіру від UVB і частково в діапазоні UVA II з піком поглинання 304 нм. Його захист сам по собі недостатньо сильний, але він відносно фотостабільний (втрачає 10% захисту від SPF за 95 хвилин) і часто використовується для стабілізації інших фотостабільних УФ-фільтрів, наприклад, авобензона. Він також часто використовується для поліпшення водостійкості продуктів.

Профіль безпеки Octocrylene, як правило, досить хороший, хоча оглядове дослідження в Contact Dermatitis повідомляє про збільшення кількості пацієнтів з фото-контактною алергією на октокрилен. В основному це стосується дорослих з чутливістю до кетопрофену та дітей з чутливою шкірою, тому якщо у вас маленька дитина, краще використовувати сонцезахисні креми без октокрилену.

Джерела
  • Couteau, C., та інші. “Study of efficacy of 18 sun filters authorized in European Union tested in vitro.” Die Pharmazie-An International Journal of Pharmaceutical Sciences 62.6 (2007): 449-452.
  • Couteau, Céline, et al. “Студи photostability of 18 suncreens in creams by measuring the SPF in vitro.” Journal of pharmaceutical and biomedical analysis 44.1 (2007): 270-273.
  • Scalia, Santo, і Matteo Mezzena. “Інформація в липких мікропаплічниках UVA filtr, але methoxydibenzoylmethane з’єднується з UVB filtr, octocrylene: ефект на photostability.” AAPS PharmSciTech 10.2 (2009): 384-390.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Post navigation

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: