Головна » Ingredients » Opuntia Ficus-Indica Extract

Opuntia Ficus-Indica Extract

Пріклі пер є кактусом, який належить до Мексики. У нього є великі, солодкі плоди, які називають тунами, і які використовувалися як джерело їжі ще в доіспанському Мексиці. На сьогодні з них виготовляють джеми та желе, а також традиційний мексиканський алкогольний напій, відомий як колонче.

Але що він робить у наших засобах для догляду за шкірою? За словами швейцарського виробника Mibelle, його дві основні властивості – це заспокоєння та зволоження шкіри. І більше того, вони також провели цікаві результати досліджень як in vitro, так і in vivo (в лабораторних пробірках та на людях), показуючи, що Opuntia Ficus-Indica може захищати шкірні клітини від ультрафіолетового випромінювання.

І це ще не все. Американський виробник поєднав цей інгредієнт з екстрактом дріжджів, і разом вони допомагають зменшити нейросенсорну подразненість, яка виникає при нанесенні топічних засобів, таких як ретиноїди (повільна реакція), альфа-гідроксикислоти (швидка реакція) або консерванти, які викликають певний тип подразнення або запалення.

Висновок: хоча ми справді не змогли знайти незалежних опублікованих досліджень, ми впевнені, що назва Пріклі пер звучить круто + це дуже перспективний інгредієнт, який, здається, має великі заспокійливі та захисні властивості.

Post navigation

Nylon-12

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: