Головна » Ingredients » Palmitoyl Tripeptide-1

Palmitoyl Tripeptide-1

Дійсно відомий пептид, який є частиною Matrixyl 3000, найбільш продаваного пептидного комплексу в світі. Перш ніж дізнатися, в чому справа з Matrixyl 3000, давайте трохи зосередимося на самому Palmitoyl Tripeptide-1.

Це невеликий трьохамінокислотний пептид (вони є будівельними блоками всіх білків) з послідовністю амінокислот гліцин-гістидин-лізин, або GHK. GHK приєднується до пальмітинової кислоти (жирної кислоти), щоб збільшити розчинність у жирах та проникнення в шкіру.

Важливою є частина GHK, оскільки це фрагмент колагену типу I. Коли колаген природним чином розкладається в шкірі, отримані пептидні фрагменти сигналізують шкірі, що настав час робити новий колаген. Додавання пептидів фрагментів колагену, таких як GHK, може обдурити шкіру, змусивши її подумати, що колаген розклався і настав час створити ще.

Отже, вважається, що Palmitoyl Tripeptide-1 може стимулювати виробництво колагену в шкірі, а більше колагену означає менше зморшок і молодший вигляд шкіри.

У Matrixyl 3000 Palmitoyl Tripeptide-1 з’єднується з Palmitoyl Tetrapeptide-7, і дует працює в синергії для зменшення зморшок і надання молодшого вигляду шкіри. Згідно з тестами на живих людях виробника, нанесення 3% Matrixyl 3000 двічі на день протягом 2 місяців призвело до таких результатів:

Зменшення площі глибоких зморшок на 39,4%
Зменшення густоти основних зморшок на 32,9%
Зменшення середньої глибини основних зморшок на 19,9%
Покращення шорсткості на 16%
Підтягуючий ефект на 16,2%
Покращення еластичності на 5,5%
Покращення тона шкіри на 15,5%
Результати виробника, звісно ж, завжди слід розглядати з певним сумнівом, але якщо вам подобаються пептиди, дует Matrixyl 3000 – один з найкраще доведених і найбільш відомих, і варто спробувати.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: