Головна » Ingredients » Pantolactone

Pantolactone

Застосування
зволоження

Коротко

  • Синтетичний зволожувач, який допомагає підтримувати рівень вологості шкіри.
  • Для внесення вітамінів групи В потрібно пантенол і пантотенова кислота.
  • Часто зустрічається в сумішах з іншими зволожуючими інгредієнтами.
  • Також використовується для виготовлення похідних пантенолу, які корисні для шкіри і волосся

Докладніше

Pantolactone – це речовина, яка є лактоном пантотенової кислоти, відомої також як вітамін B5. Вона має властивості, які можуть бути корисними для догляду за шкірою та волоссям, і тому вона широко використовується в косметичних продуктах.

Pantolactone має такі властивості та застосування:

  1. Зволоження: Цей компонент може допомагати забезпечити шкіру та волосся вологою та зволоженням, підтримуючи природний гідробаланс.
  2. Заспокоєння: Pantolactone може мати заспокійливий ефект на шкіру, зменшуючи подразнення та запалення.
  3. Антиоксидантна дія: Цей компонент може допомагати захищати шкіру та волосся від пошкоджень від вільних радикалів та зовнішніх агресивних факторів, таких як забруднення та UV-промені.
  4. Покращення текстури: Pantolactone може сприяти покращенню текстури шкіри та волосся, роблячи їх більш м’якими та гладкими.
  5. Підвищення гладкості: Цей компонент може допомагати зробити шкіру більш гладкою та однорідною, сприяючи зменшенню нерівностей.

Зазвичай він входить до складу суміші з іншими косметичними зволожуючими інгредієнтами, такими як пантенол, гліцерин, гіалуронат натрію та / або різні штами дріжджів. Ці інгредієнти працюють разом, щоб зберегти шкіру зволоженою і допомогти їй протистояти втраті води.

Пантолактон вважається безпечним, оскільки використовується в косметиці, де кількість, як правило, становить 1% або менше.Так як кожна шкіра може реагувати по-різному, рекомендується провести тест на невеликому шматочку шкіри перед регулярним використанням продуктів з цим компонентом. Pantolactone часто використовується в низьких концентраціях у косметичних засобах для досягнення бажаного ефекту без негативних реакцій.

Джерела

  • Chirality, January 2022, pages 114–124
  • International Journal of Molecular Sciences, November 2020, pages 1–12
  • The Medical-Surgical Journal, September 2015, pages 938–943

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: