Головна » Ingredients » Pinus Pinaster Bark Extract

Pinus Pinaster Bark Extract

Природний рослинний екстракт, який отримують із кори морського соснового дерева, що росте уздовж узбережжя південно-західної Франції. Екстракт містить потужні антиоксидантні молекули, головним чином прокіанідини та фенольні кислоти. Компанія Horphag Research зареєструвала торговий знак ‘Pycnogenol’, який вказує на стандартизовану версію екстракту кори сосни з високим вмістом активних речовин.

Pycnogenol є добре дослідженим інгредієнтом з понад 370 опублікованими студіями та оглядовими статтями. Більшість з них є ін вітро (виготовлені в лабораторних умовах, а не на реальних людях) або аналізують Pycnogenol при прийомі внутрішньо. Це доводить, що Pycnogenol має безліч корисних властивостей, включаючи антиоксидантні, протизапальні та антиракові властивості (а також і багато інших, таких як поліпшення пізнавальних функцій, зняття симптомів передменструального синдрому або покращення мікроциркуляції).

Щодо впливу Pycnogenol на шкіру, ми знайшли дослідження з 2012 року, яке досліджувало його вплив на шкіру при прийомі у вигляді добавки. Після 12 тижнів прийому Pycnogenol відзначився збільшенням зволоженості та еластичності шкіри. Вчені вважали, що це можливо завдяки підвищеному синтезу позаклітинного матриксу, такого як гіалуронова кислота і, можливо, колаген.

Щодо зовнішнього застосування, дослідження також обіцяють. Дослідження 2003 року, проведене на мишах, показало, що зовнішнє застосування Pycnogenol (у концентрації 0,05-0,2%) може надати додатковий захист від сонячного випромінювання для людей як доповнення до сонцезахисних засобів. У той же час дослідження 2004 року прийшло до висновку: “екстракт кори сосни легко всмоктується шкірою людини і може використовуватися для зовнішнього застосування”.

Загалом, Pycnogenol або екстракт кори сосни Pinus Pinaster, як він буде вказаний на етикетці продукту, є добре дослідженим та потужним антиоксидантом, який гідний додаток до будь-якого списку інгредієнтів.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: