Головна » Ingredients » Polygonum Aviculare Extract

Polygonum Aviculare Extract

Рослинний екстракт, багатий флавоноїдами, отриманий з рослини “knotgrass” (англ. вузлова трава), який, як стверджується, захищає шкіру від пошкоджень від УФ- та інфрачервоного випромінювання. Зараз вже відомо, що УФ-випромінювання є головним зовнішнім фактором старіння шкіри, проте, на жаль, виглядає так, що УФ-випромінювання – це не єдиний вид світла, який спричиняє негативні наслідки для шкіри.

Інфрачервоне випромінювання (від 760 нм до 1 мм) є спектральним діапазоном вище видимого світла, і є дослідження, які вказують на те, що воно може прискорювати старіння шкіри за рахунок кількох механізмів, одним з яких є стимуляція виробництва ферментів, що руйнують колаген, так званих матрикс-металопротеїназ (MMP).

Таким чином, захист шкіри від інфрачервоного випромінювання, ймовірно, має важливе значення, навіть якщо зараз немає доведених способів для цього. Щодо екстракту “Knotgrass”, ми маємо тільки заяву виробника, яка стверджує, що він може інгібувати катепсин G – фермент, який бере участь у фотостарінні шкіри і, таким чином, модулює виникнення виробництва MMP під впливом сонячного та інфрачервоного випромінювання.

Виробник також провів ін-віво тести, щоб показати, що лосьйон з 2% екстракту Elix-IR, застосований двічі на день протягом 28 днів, може збільшити щільність шкіри (на 11,9%) та еластичність (на 4,8%), помітно зменшити вигляд зморшок (на 20%) і згладити поверхню шкіри.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: