Головна » Ingredients » Rosa Damascena Flower Oil

Rosa Damascena Flower Oil

Ми великі прихильники всіх видів троянд як декоративних рослин, але, коли мова йде про догляд за шкірою, це дещо складніше. Перед тим як перерахувати позитивні та не такі позитивні риси, ось цікавий момент.

Вміст олії у троянд дуже низький, тому випарювання трояндової ефірної олії вимагає величезної кількості квіток троянд. Вона має такий чудовий аромат, що не існує подібних синтетичних альтернатив. Ви, напевно, можете здогадатися, що це означає, що трояндова ефірна олія коштує… дуже дуже дорого.

Тепер позитивні аспекти: завдяки чудовому аромату вищий клас парфумерної індустрії обожнює трояндову олію. Також, ми (люди :)) обожнюємо трояндову олію. Ми любимо її аромат настільки, що він може лікувати головні болі, депресію, стрес і навіть сум.

Трояндова олія містить понад 95 сполук, серед яких флавоноїди, антоціанини, вітамін C і кверцетин, які відомі своїми лікувальними властивостями та сильними антиоксидантними ефектами. Подібно до багатьох інших ефірних олій, вона також має антимікробні властивості.

Тепер менш позитивний аспект: серед цих 95 сполук головні – цитронеллол та гераніол, ароматні компоненти, які можуть подразнювати чутливу шкіру.

Post navigation

Quercetin

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: