Головна » Ingredients » SH-Polypeptide-11

SH-Polypeptide-11

Sh-Polypeptide-11 є молекулою середнього розміру сигналізації клітин, також відомою як кислотний фібробластний фактор росту. Він належить до тієї самої групи інгредієнтів (факторів росту), що і його більш відома сестра – фактор росту епідермісу або Sh-Oligopeptide-1. Як вказує його назва, FGF може стимулювати ріст і проліферацію фібробластичних клітин (VIP-клітин, які, серед іншого, виробляють колаген). Згідно з інформацією виробника, він також стимулює регенерацію шкіри, загоєння ран та синтез колагену та еластину.

Щодо досліджень, ми знайшли in-vitro дослідження, яке підтвердило, що “рекомбінантний FGF-1 сильно стимулював проліферацію фібробластів і кератиноцитів. Однак перехід цього білка через SC вимагав відповідної системи переносу – ліпідних сфер.”

Також важливо знати, що нанесення мітогенних (= стимулюючих проліферацію клітин) інгредієнтів на шкіру є деякою контроверсійною темою. Якщо ви новачок у темі “Фактори росту і догляд за шкірою”, у нас є більш докладне пояснення про фактор росту епідермісу, тому натисніть тут і прочитайте все про це.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: