Головна » Ingredients » Simmondsia Chinensis Seed Oil

Simmondsia Chinensis Seed Oil

Жожоба – це вічнозелена кущова рослина, стійка до посухи, рідка південно-західної частини Північної Америки. Вона відома та вирощується завдяки маслу жожоби, золотисто-жовтій рідині, яка виділяється з насіння (приблизно 50% ваги насіння складає масло).

На перший погляд, це може здатися звичайним рослинним маслом для зволоження та живлення шкіри, але якщо розглянути поглибше, виявиться, що масло хохоби дійсно особливе та унікальне: технічно – або, точніше, хімічно – це не масло, а восковий ефір (і назвати його маслом – це дещо недоглядно).

Так що це за дивина – восковий ефір і чому це важливо? Для того щоб зрозуміти, що таке восковий ефір, спершу потрібно знати, що рослинні масла хімічно є тригліцеридами: один гліцерин + три жирні кислоти, приєднані до нього. Жирні кислоти, які приєднані до гліцерину, різняться, тому існує багато різних масел, але всі вони – це тригліцериди. Мати Природа створила тригліцериди, щоб їх легко гідролізували (розкладали на гліцерин + 3 молекули жирних кислот) та окислювали (жирні кислоти розкладаються на дрібні компоненти) – це відбувається, коли ми споживаємо жири або масла та наше тіло видобуває з них енергію.

Мати Природа також створила воскові ефіри, але для зовсім іншої цілі. Хімічно восковий ефір – це жирна кислота + жирний спирт, одна довга молекула. Воскові ефіри знаходяться на поверхні листків кількох рослин, щоб надати їм захист від навколишнього середовища. 25-30% себуму людини також складають воскові ефіри, щоб надавати нам захист від навколишнього середовища.

Таким чином, бути восковим ефіром призводить до кількох унікальних властивостей: по-перше, масло хохоби дуже стабільне. Дуже стабільне. Навіть якщо його нагріти до 370 C (698 F) протягом 96 годин, воно не буде змінюватися. (Багато рослинних масел швидко псуються). Якщо у вас є чиста олія хохоби вдома, ви можете використовувати її роками.

По-друге, масло хохоби найбільше подібне до себуму людини (обидва – воскові ефіри) і ці дві речовини повністю змішуються між собою. Acne.org має цю не повністю доведену теорію, що завдяки цьому хохоба може “обдурити” шкіру, що вона вже виробила достатньо себуму, тому вона може мати властивості “балансування шкіри” для жирної шкіри.

По-третє, масло хохоби зволожує шкіру за допомогою унікальної подвійної дії: з одного боку, воно змішується з себумом і утворює тонкий, не жирний, напівоклюзивний шар; з іншого боку, воно поглинається в шкіру через пори і волосяні фолікули, а потім дифузує в міжклітинних просторах зовнішнього шару шкіри, зробивши її м’якою та гнучкою.

У підсумку, суть така: в відмінність від справжніх рослинних масел, воскові ефіри були створені Матір’ю Природою для залишання на поверхні і утворення захисного, зволожуючого бар’єру, і масло хохоби, будучи восковим ефіром, унікально відмінно це робить.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: