

Нам здається, що сквалан у моді, і для цього є причина. З хімічної точки зору, це насичений (без подвійних зв’язків) вуглеводень (молекула, що складається тільки з вуглецю та водню), що означає, що це хороша і стабільна масляниста рідина з тривалим терміном зберігання.
У природному вигляді зустрічається в певних рибних і рослинних оліях (наприклад, в оливковій олії) і в шкірному салі (жирних речовинах, які виробляє наша шкіра) людської шкіри.
Сквалан практично не викликає роздратування. На відміну від свого найближчого родича -, сквалена, не має антиоксидантної активності (тобто не має активних кисневих поглинаючих / сонцезахисних ефектів). Однак він чудово пом’якшує шкіру, створює на поверхні найтоншу плівку і запобігає втраті вологи. Іншими словами, це чудовий зволожуючий інгредієнт, який робить вашу шкіру красивою і гладкою, без почуття тяжкості і жирності.
Ще однією перевагою сквалана є те, що він значною мірою сумісний з усіма типами і станами шкіри. Він відмінно підходить для схильної до акне шкіри та безпечний у використанні, навіть якщо у вас є проблеми зі шкірою, пов’язані з грибками, такими як себорея або грибкове акне.
Про ненасичену (з подвійними зв’язками) і, отже, менш стабільну версію сквалана – сквалене можете прочитати тут.
Джерело
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: