Головна » Ingredients » Sulfur

Sulfur

Жовтувата речовина, що має запах гнилого яйця, і вам вона може бути відома з періодичної таблиці (має символ S). У неї довга історія медичного використання завдяки її антигрибковій, антибактеріальній та кератолітичній активності. Раніше вона була дуже популярним інгредієнтом у лікуванні захворювань шкіри, пов’язаних з запаленням, таких як акне, розацея і себорейний дерматит. Однак через її неприємний запах її популярність зменшилася в наші дні.

Точний механізм дії сірки невідомий, але ми знаємо, що її ефективність залежить від її прямої взаємодії з поверхнею шкіри, що означає, що чим менший розмір частки, тим кращий ефект. Фармакопея Сполучених Штатів Америки містить два типи сірки: сублімовану та випалену. Остання має менший розмір частки і вважається кращою версією. Сірка також є командним гравцем і працює добре у поєднанні з іншими агентами проти акне, такими як саліцилова кислота або натрій сульфацетамід. Насправді, поєднання 10% натрію сульфацетаміду і 5% сірки є активним дуетом із числа лікарських препаратів проти акне, доступних лише на рецепт.

Що стосується недоліків, є запах гнилого яйця. Також у вищих концентраціях вона може спричинити легке відчуття печіння та сухість шкіри. Якщо ви новачок у використанні сірки, рекомендується спочатку зробити тест на невеликій ділянці шкіри.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: