Головна » Ingredients » Superoxide Dismutase

Superoxide Dismutase

Супероксид дисмутаза – або в скороченому вигляді SOD – це розумний антиоксидантний фермент організму, який захищає клітини від високореактивних, шкідливих для клітин супероксидних радикалів (O2−).

Ви, напевно, тисячу разів читали терміни “вільні радикали” і “антиоксиданти”, і ви знаєте, що вільні радикали – це злі хлопці, а антиоксиданти – добрі. Так от, супероксидний радикал є дуже поширеним вільним радикалом, який може спричинити всілякі пошкодження клітин, а супероксид дисмутаза – це фермент, який каталізує перетворення супероксидних радикалів на молекулярний кисень і перекис водню (цей останній має бути подальше перетворений іншими антиоксидантними ферментами, такими як каталази).

Додатково гарне в тому, що SOD залишається незіпсованим під час процесу нейтралізації і може продовжувати свою магію, тоді як неферментативні антиоксиданти (як, наприклад, вітамін E) вичерпуються під час нейтралізації.

Ефективність досліджень топікального використання SOD обнадійлива. Ін вітро (проведені в лабораторії) тести показують, що SOD є більш ефективним антиоксидантом, ніж вітамін E, екстракт зеленого чаю і MAP. Також є ін віво (проведені на реальних людях) дослідження, яке вимірило, як SOD може зменшити почервоніння, спричинене УФ-променями, і воно було набагато ефективніше за вітамін E (чистий або ацетатний вигляд) та аскорбілпальмітат.

В цілому, SOD є дійсно потужним антиоксидантом, і намазати його на себе – це чудовий спосіб допомогти шкірі додатково захистити себе від всіх поганих навколишніх факторів.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: