Головна » Ingredients » Tetrahexyldecyl Ascorbate

Tetrahexyldecyl Ascorbate

Тетрагексилдекіл аскорбат – це стабільна, розчинна в олії форма вітаміну C – суперзірки догляду за шкірою. Якщо ви не знаєте, чому вітамін C так важливий для догляду за шкірою, натисніть тут і прочитайте все про це. Ми великі прихильники вітаміну C і написали про нього виключно докладно.

Тепер, ви знаєте, що вітамін C чудовий і все таке, але він дуже нестійкий і завдає багато головних болів компаніям косметики. Щоб вирішити цю проблему, вони придумали похідні вітаміну C, і однією з них є тетрагексилдекіл аскорбат (скоротимо його до THDA).

Це дійсно перспективний кандидат (дивіться нижче), але, читаючи всю гарність про нього за хвилину, не забудьте, що похідні мають не тільки проникати в шкіру, але й перетворюватися на чистий вітамін C (аскорбінову кислоту або AA), і ефективність конверсії часто невідома. Крім того, всі три чарівні властивості вітаміну C (антиоксидант, стимулятор колагену, засіб для освітлення шкіри) відомі на підставі вивчення на реальних людях, а для похідних це переважно in-vitro дослідження або, в випадку з THDA, це in-vitro, виконане постачальником інгредієнтів.

З цим контекстом на увазі, давайте подивимося, що THDA може здати. По-перше, він стійкий (якщо pH <5), легкий у формулюванні і радість для косметолога.По-друге, через те, що він розчинний в олії, його здатність проникати в шкіру, здається, велика. Така велика, що вона перевищує проникнення чистого вітаміну C на тричі за тією ж концентрацією, і він успішно проникає в глибокі шари шкіри (це зазвичай важливо для проведення роботи з попередження старіння шкіри). Також є дані in-vitro, що показують, що він перетворюється на AA в шкірі.По-третє, здається, THDA має всі три магічні властивості чистого вітаміну C: він забезпечує антиоксидантний захист від як UVB, так і UVA променів, він збільшує синтез колагену (навіть більше, ніж AA) і має ефект освітлення шкіри, зменшуючи меланогенез на більше 80% в клітинних культурах людського меланоми.Отже, все це звучить дуже добре, але це лише in-vitro результати на цей момент. Ми знайшли згадку про тетрагексилдекіл аскорбат тільки в одному опублікованому in-vivo дослідженні, яке вивчало антивікові властивості силіконової формули з 10% AA і 7% THDA. Автори теоретизували, що 10% AA повільно вивільняється з системи доставки силікону і, напевно, залишається в верхньому шарі шкіри, щоб надавати антиоксидантні переваги, тоді як THDA проникає швидше і глибше і має деякі переваги у зменшенні зморшок. Дослідження було маленьким (10 пацієнтів), двійною сліпою експериментальною роботою, і формула дійсно показала деякі виміряні антивікові результати. Проте важко знати, наскільки можна вдячити чистому вітаміну C або THDA.Підсумок: дійсно перспективна, але недостатньо добре доведена похідна вітаміну C, яка може бути вартою спробувати, особливо якщо вам подобається експериментувати (але якщо вам подобається перевірений часом вітамін C, то чистий вітамін C буде вашою кращою ставкою).

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: