Головна » Ingredients » Triethanolamine

Triethanolamine

Це невеликий допоміжний інгредієнт, який допомагає налаштувати рН косметичної формули на потрібний рівень. Він дуже лужний (ви знаєте, навпаки до кислотного): 1% розчин має рН близько 10.

Він не має найкращої репутації з точки зору безпеки, але в загальному ви не маєте про що хвилюватися.

Те, що є правдою, полягає в тому, що якщо продукт містить так звані N-нітрогенуючі агенти (наприклад, консерванти, такі як 2-бром-2-нітропропан-1,3-діол, 5-бром-5-нітро-1,3-діоксан або нітрат натрію – отже, будьте уважні до інгредієнтів з назвою “нітро”, “нітрат” в назві), які разом з TEA можуть утворити деякі не дуже приємні канцерогенні речовини (це називається нітрозамінами). Але при правильному формулюванні цього не відбувається, сам по собі TEA не є поганим інгредієнтом.

Але давайте припустимо, що була використана погана комбінація інгредієнтів і виникли нітрозаміни. 🙁 Навіть у цьому випадку ви, ймовірно, у безпеці, оскільки наскільки нам відомо, вони не можуть проникнути через шкіру.

Але, щоб бути на найбільшому боці обережності, якщо ви бачите Triethanolamine в складі (INCI) і щось з назвою “нітрат”, “нітро”, то краще пропустити продукт – це не може вам завдати шкоди.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: