Головна » Ingredients » Tripeptide-1

Tripeptide-1

Малий, трьохамінокислотний пептид (гліцин-гістидин-лізин або GHK), відомий тим, що є фрагментом колагену типу I. Теорія, яка стоїть за пептидами-фрагментами колагену, полягає в тому, що коли колаген природно розкладається у шкірі, утворені пептидні фрагменти сигналізують шкірі, що настав час виробити новий колаген.

Додавання пептидів-фрагментів колагену, таких як GHK, може обдурити шкіру, змусити її думати, що колаген розклався, і настав час створити більше. Таким чином, віриться, що Tripeptide-1 може стимулювати виробництво колагену в шкірі, а більше колагену означає менше зморщок і молодший вигляд шкіри. До речі, Tripeptide-1 є тим самим пептидом, який можна знайти у відомому Matrixyl 3000, але у Matrixyl до нього приєднано пальмітову кислоту, щоб збільшити його розчинність в олії і, таким чином, проникнення в шкіру.

Ще одна причина, чому Tripeptide-1 особливо відомий, полягає в тому, що він є не тільки сигнальним пептидом, але й так званим переносниковим пептидом, який допомагає стабілізувати та доставити мідь в шкіру. Він має високу афінітет до іонів міді та утворює комплекс з ними, який називається мідь-трипептид-1 або GHK-Cu. GHK-Cu – відомий і добре досліджений пептид, який виконує безліч функцій в шкірі, і ми маємо блискучий пояснювальний виклад про це.

Щодо самого Tripeptide-1, без пальмітової кислоти або міді, він відомий під торговою назвою Kollaren і, за даними виробника, він не тільки стимулює виробництво колагену, але і інших важливих білків шкіри, таких як фібронектин, еластин та ламінін. Також стверджується, що Kollaren корисний для шкіри, схильної до акне, оскільки він може підсилити процес регенерації тканин і, таким чином, сприяти швидкому загоєнню акне-зім’яків.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: