Головна » Ingredients » Xylitylglucoside

Xylitylglucoside

Додаткові назви
ксилітилглюкозид
Застосування
гумектант

Основна частина зволожуючого комплексу під назвою Aquaxyl. Походить із двох рослинних цукрів, які зв’язують воду, глюкозу та ксиліт. За словами виробника, Aquaxyl не тільки зволожує, але може «гармонізувати водний потік шкіри».

Це означає, що, з одного боку, він може оптимізувати запаси води, збільшуючи важливі NMFs (природні зволожуючі фактори – речі, які є природними для шкіри та допомагають підтримувати її зволоженість) – як-от гіалуронова кислота та хондроїтинсульфат – у шкірі. З іншого боку, він також обмежує втрату води, покращуючи шкірний бар’єр завдяки збільшенню синтезу ліпідів (церамідів і холестерину) і білка.

Тести in vivo (зроблені на реальних людях) показують, що 3% Aquaxyl не тільки миттєво та довгостроково збільшує вміст води у зовнішньому шарі, але також помітно покращує потріскану, суху шкіру та розгладжує поверхню шкіри після місяця лікування.

Зволожуючий ефект Aquaxyl також досліджувався в порівняльному дослідженні в Journal of Cosmetic Dermatology. Було досліджено чотири зволожувачі в поєднанні з 5% гліцерином у формулі гідрогелю та один з 4% Aquaxyl, а також добре відомий зволожувач, сечовина та дещо краще, ніж формула, що містить компоненти NMF або зволожуючий рослинний екстракт під назвою Imperata Cylindrica.

Загалом, Aquaxyl — це чудовий засіб, і якщо у вас зневоднена суха шкіра, на нього варто звернути увагу.

Джерело

Leite e Silva, Vânia Rodrigues, et al. “Hydrating effects of moisturizer active compounds incorporated into hydrogels: in vivo assessment and comparison between devices.” Journal of cosmetic dermatology 8.1 (2009): 32-39.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: