Головна » Maybelline New York Super Stay Up to 24HR Hybrid Powder-Foundation

Maybelline New York Super Stay Up to 24HR Hybrid Powder-Foundation

Maybelline New York щойно випустила свою нову гібридну порошкову тональну основу Super Stay Up 24HR . Тональна основа доступна у продажу за $15.

Гібридна основа Super Stay Up to 24HR Hybrid Powder-Foundation

Отримайте ідеальне покриття від середнього до повної щільності укриття, м’яко-матовий вигляд за допомогою Maybelline New York Super Stay Up до 24HR Hybrid Powder-Foundation. Ця супер пудра з гібридною технологією має ефективність рідкого тонального крему з комфортом пудри. Вона має стійкість до 24 годин і протистоїть поту і волозі.

М’який матовий макіяж: Maybelline New York Super Stay Hybrid Powder Foundation дає до 24 годин середнього та повного покриття фундаменту з м’яким матовим покриттям. Комфортне, невагоме відчуття, яке протистоїть поту і воді.

Гібридна тональна пудра: Ця основа Maybelline New York має супер стійку гібридну технологію. Забезпечує матуюче покриття обличчя пудрою, вона плавно розподіляється по поверхні шкіри і протистоїть злежуванню та нерівному тону. Підходить для всіх типів шкіри.

Діапазон відтінків: Ця пудра від Maybelline New York доступна у 16 відтінках. Просто застосуйте гібридну формулу супергероя одним дотиком для супер-середнього та повного покриття матового фундаменту та вирушайте туди, куди вас веде життя міста.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: