Головна » Огляд популярних туш для вій

Огляд популярних туш для вій

Красу жінки підкреслювали ще з давніх-давен за допомогою косметичних продуктів. Клеопатра використовувала для виразності очей сажу та суміш олій, які були небезпечні для очей. Сучасна туш для вій з’явилася понад 100 років тому, 1939 р.

Історія створення

Багато років тому вії підфарбовували сажею і підводили очі для їхньої виразності. У середині 19 в. з’явилася перша туш, винайдена Юджином Рімелом. Вона проіснувала порівняно недовго, і у 1939 р. хімік Вільямс Террі створив туш на основі вазеліну та сажі. Він постарався для сестри, якій продукт сподобався.

Незабаром вони почали продавати туш. Сестру автора звали Мейбел, а продукт складався з вазеліну, поєднавши 2 слова, вони отримали назву (Maybel і Vaseline) Maybelline. Сьогодні це компанія зі світовим ім’ям, що випускає широку лінійку туш та іншої декоративної косметики.

Вид у туши изначально был не такой, как сейчас, и она выпускалась не в виде брасматиков-флаконов. Она выглядела, как брусочек черного мыла, и чтобы накраситься, нужно было намочить кисть (такой же была “Тушь для ресниц и бровей” ленинградского завода).

Изначально продукция Терри Уильямса не пользовалась большой популярностью, но ей заинтересовались актрисы и стали использовать при подготовке к съемкам. На крупном плане она увеличивала глаза и не бралась комочками, как другие продукты. После выхода нескольких фильмов пользоваться тушью от “Мейбелин” начали все женщины, и производство с быстрой скоростью набирало обороты.

Современный флакон, в котором выпускается продукт по сей день, появился в 1957 г. и изобрела тубу Елена Рубинштейн. С тех пор появилось множество компаний-производителей, которые усовершенствуют и дополняют туши, выпускают разные кисти для коротких ресниц, длинных, создания объема и т. д.

Склад туші для вій


Туші мають різну консистенцію та склад залежно від призначення. Існує стандартний набір компонентів, які застосовують для створення продуктів для очей та вій:

  • віск або парафін надають форму волоскам, обволікають їх та захищають від негативних факторів зовнішнього середовища;
  • барвники, які відповідають за колір продукту, – чорний, синій, зелений тощо;
  • мастика надає вій блиск;
  • віскозні волокна або мікрофібри необхідні для густоти вій;
  • ароматизатори надають продуктам приємного запаху;
  • вітамінний комплекс та олії використовуються в лікувальних тушах для зміцнення та зростання вій;
  • консерванти для тривалого зберігання продукту (в середньому термін придатності – 3 роки);
  • фільтри для захисту від шкідливого впливу сонячних променів;

Компанії зі світовим ім’ям мають свої «фішки» та відмінності складів:

  • “Лореаль” додають у продукцію екстракт натурального шовку;
  • «Мейбелін» застосовують мікроволокна, завдяки яким вії візуально стають густішими і довшими;
  • «Max Factor» славиться наявністю пантенолу у складі, який має пом’якшувальну дію та сприяє зростанню вій;
  • “Ів Роше” не люблять експерименти і готують туш на основі стандартного набору компонентів, а різниця полягає в наявності касторової олії, що використовується для прискорення зростання вій.

Види туші для вій


Складно підібрати для себе найкращу туш для вій, тому що їх існує велика кількість, і вони мають різний ефект:

  • створюють обʼєм;
  • візуально збільшують вії;
  • надають вигин.


Також продукти діляться за якістю:

  • водостійка;
  • антиалергенна;
  • лікувальна.


Ефект від туші залежить від форми пензлика, а якість – від складу. Щіточки бувають ворсисті та силіконові. Другі користуються популярністю, але деякі жінки вірні пухнастим ворсистим кистям.

Об’ємна


Підходить для тонких вій та забезпечує додатковий об’єм завдяки щільному складу. До нього входять молекули парафіну, волокна віскози, які додатково заповнюють простір між волосками.

Бочкоподібна кисть в об’ємній туші дозволяє нанести продукт рівномірно і розподілити навіть серед рідких вій. Профарбовувати можна очі в 1 або 2 шари, за рахунок чого візуально створюється ефект пухнастих вій.

Подовжуюча


Вибір щіточки – другий момент після вибору складу. Тушка, що подовжує, має волокна, завдяки яким вії візуально збільшуються. Пензель може бути як пухнастий, так і з рідкою щетиною, що фарбує всі просвіти між волосками і заповнює їх волокнами, що входять до складу.

Такий вид косметики можна використовувати для повсякденного макіяжу власницям коротких вій. Якщо засіб з ефектом подовження нанести на довгі вії, вийдуть лялькові очі, які підійдуть для вечірнього або святкового образу.

Підкручує


Відрізняється від інших формою щіточки. Вона тонка, найчастіше виконана із силікону та має невеликий вигин. Завдяки йому туш наноситься на вії, збільшує форму очей візуально і розгортає вії.

Консистенція рідка, але швидко висихає. Густі ворсинки на пензлі не дають можливість віям склеюватися. Такий продукт підходить для всіх вій – і довгих, і коротких.

Водостійка


Якісна водостійка туш у складі містить віск та парафін, який захищає від вологи. Вона підходить для представниць прекрасної статі, які активно займаються спортом. Туш можна навіть використовувати при поході на пляж і не боятися «ефекту панди». За рахунок силіконових частинок вона обволікає кожну волосинку і застигає на віях. При попаданні вологи вона не тече, а навпаки, має водовідштовхуючий ефект.

Така туш при змиванні буквально сповзає з вії, але не розмазується. Виглядає вона при змивці як дрібні гумки. Водостійка туш буває об’ємна і подовжує – це залежить від пензлика.

Серед недоліків слід зазначити, що такий продукт часто спричиняє алергічну реакцію і його не рекомендується використовувати з контактними лінзами. За консистенцією туш із силіконом рідка і може затікати на слизову. Алергія на туш проявляється почервонінням слизової оболонки, сльозоточивістю, свербінням.

Гіпоалергенна


Використовується для чутливих очей. Пензлик у такій туші може бути для збільшення об’єму або подовження. Важливий склад: у ньому мінімум хімічних речовин та більше натуральних. Наприклад, у гіпоалергенних продуктах не використовується силікон, який додають для водостійкості. На флаконі написано “офтолмологічно tested”.

Лікувальна туш


Зробити туш для вій із лікувальним ефектом можна своїми руками. Її відмінність у цьому, що у складі присутні компоненти, надають лікувальну дію. Це переважно вітаміни А, E, В, протеїни, кератин, ланолін. Можна приготувати самостійно лікувальну суміш і наносити щодня на вії. Для основи краще взяти рицинова олія і додати вітаміни (у рідкому вигляді продаються в аптеках). Наносити на очищені вії перед сном щодня. Перший результат буде видно через 1,5-2 тижні.

Як вибрати туш для вій?


Підбір косметики вимагає уваги та відповідальності, тому що від неї залежить якість макіяжу, зовнішній вигляд та здоров’я. Поради щодо вибору туші:

  • перед покупкою потрібно визначити якість своїх вій – довжину, вигин, обсяг, щоб зрозуміти, засіб з яким ефектом вибирати;
  • визначити колір (зараз у моді популярні коричневі, сині, зелені брасматики);
  • вибрати щіточку, яка максимально підійде під вії;
  • визначення цінового сегмента


Якщо немає можливості придбати дорогий продукт, не страшно, зараз виробники випускають недорогі туші за цінами, доступними для всіх верств населення.

Правила нанесення


Щоб правильно наносити туш, потрібно підібрати відповідний пензлик. Наприклад, вибираючи для коротких вій пишну об’ємну кисть, не вдасться нанести туш, не забруднивши при цьому повіку. Правила нанесення макіяжу:

  • туш застосовується після того, як на повіку вже нанесені тіні, все розтушовано, і підведений контур;
  • пензлик мачається у флакон, очищаються залишки і можна приступати;
  • рух потрібно починати від основи вій і зигзагоподібним рухом витягувати пензель до кінця.
  • Повторити 2-3 рази.


Туш із подовжуючим ефектом часто випускається у двосторонньому флаконі, де з одного боку – білий гель з віскозними волокнами, а з іншого – сама туш. Спочатку наноситься за цією ж схемою білий гель і за хвилину можна зафарбовувати. За рахунок нанесення декількох шарів продукт обволікає кожну волосинку, потовщуючи її та подовжуючи.

Волоски на нижньому столітті фарбуються краєм кисті, щоб не забруднити шкіру, новачкам рекомендується підкладати серветку або пластиковий трафарет (зараз продаються у всіх косметичних магазинах).

Як правильно змивати туш?


Умивання водою і милом далеко в минулому, тому що такий спосіб псує шкіру і пересушує верхній шар епідермісу. Щоб не пошкодити вії та очі, потрібно правильно знімати макіяж наприкінці дня. Туш буває водостійка і неводостійка, але навіть її складно з першого разу змити. Виробники під час створення кошти підбирають такий склад, щоб туш довше трималася, і якої не страшні ні спека, ні дощ, ні сльози.

Для зняття макіяжу слід використовувати спеціальні креми або міцелярну воду. Туш не завжди з першого разу забирається, і деякі склади можуть залишати під очима темні плями. Їх не можна терти рушником, тому що є ризик пошкодження ніжної шкіри навколо очей. Всі залишки косметики видаляються ватним диском та спеціальним засобом для зняття макіяжу.

Якщо немає спеціального крему або молочка для зняття макіяжу, можна застосувати підручні засоби: кокосове, оливкове або масло какао. Всі ці продукти мають жирну консистенцію та сприяють зняттю з вій навіть стійкої туші та підводки. Крім того, вони зволожують і живлять шкіру завдяки багатому хімічному складу.

Огляд популярних брендів


Існує багато різних брендів та тушей. Рейтинг найкращих продуктів із усіх цінових категорій:

Бюджетна туш відрізняється доступною вартістю. Серед даного сегменту є неякісні продукти, але користуючись перевіреною ТМ, можна придбати недорогу, якісну туш.

  • Vivienne Sabo Cabaret – у складі є олії та вітамінний комплекс, який доглядає за віями, зміцнює їх;
  • Беліта-Вітекс Luxury Королівський об’єм – надає об’єм та підходить на будь-яку довжину натуральних вій, відрізняється стійкістю та насиченим чорним кольором.;
  • DIVAGE 90*60*90 – недорога туш, створює ефект лялькових вій, візуально подовжує та збільшує обсяг.

Середній ціновий сегмент:

  • L’OREAL Telescopic – вії подовжує, створює об’єм, але при цьому не склеює їх;
  • Bourjois Volume Glamour ULTRA CARE – кремоподібна консистенція наноситься легко, у 2 шари створює ефект накладних вій;
  • Maybelline Lash Sensational – стійка економічна туш з ефектом, що підкручує, підходить для володарок довгих вій.

Косметика класу Люкс:

  • Clinique Вологостійка Lash Power Mascara – універсальний продукт, що володіє одночасно вологостійкістю та гіпоалергенністю, наноситься без грудочок;
  • Helena Rubinstein Lash Queen Sexy Blacks – туш рідка, але швидко висихає, лягає рівним шаром, забезпечує тривалу фіксацію вій;
  • Lancome Hypnose – щіточка має 4 грані, за рахунок чого одночасно підкручує, подовжує та поділяє вії, довго тримається, не обсипається.


Щоб підібрати туш, потрібно відштовхуватися від бюджету, якості та кількості своїх вій і особистих уподобань. Одним підходять тільки дорогі продукти, іншим подобається користуватися якісними тушами з бюджетної категорії.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: