Головна » Сироватка для обличчя First of All із ВНА-кислотою для повноцінного оновлення шкіри Big Boost Serum

Сироватка для обличчя First of All із ВНА-кислотою для повноцінного оновлення шкіри Big Boost Serum

Характеристики

Тип: Сироватка

Тип шкіри: проблемна, жирна, комбінована.

Allantoin, Glycerin, EUXYL PE 9010.

Виробник: First of All

Країна Україна

Об’єм: 30 мл

Оформлення сироватки стримане, але дуже стильне. Лаконічна чорно-біла гама, в унісон всієї лінійки засобів First of All. Ідея мені ясна – прибрати все зайве і строкате, залишити тільки склади, що діють. Загалом для мене тут все гармонійно.

Сам флакон – скло, але воно не прозоре. Етикетка наглухо перекриває упаковку, плюс флакон пофарбований у білий перламутр – контролювати витрати доводиться інтуїтивно.

Як дозатор тут скляна піпетка. Дуже зручна і без проблем. Вона набирає одразу стільки, скільки потрібно. Можна з одного разу наповнити цілу піпетку засобу. Кінчик піпетки прямий, не скошений.

Сама сироватка – вода водою, вода без гелевості та в’язкості. Вона не жирна і не масляниста.

Сироватка прозора, без каламутності, трохи жовтуватого кольору. Розподіляється по шкірі легко. Вбирається дуже швидко, не більше хвилини.

Аромат сироватки практично відсутній.

Але головним героєм як ту саму кислоту тут виступає саліцилова кислота. До речі, на сайті виробника я знайшла – скільки тієї самої кислоти покладено в серум:

У складі сироватки саліцилова кислота концентрації 2%.

Щоб косметичний засіб був ефективним, концентрація саліцилової кислоти повинна бути не нижчою за 0,5%, а краще за 1-2%. Однак слід бути уважним, у багатьох трапляється індивідуальна реакція на саліцилову кислоту. Вона проявляється багатими дрібними висипаннями по всій особі. Таким людям слід уникати засобів із саліциловою кислотою у складі.

Ольга Савінова, Хімік-технолог

Оскільки сироватка дуже рідка, наносити її потрібно швидко, без роздумів. В середньому, на одне застосування у мене йшло десь третина піпетки. Через консистенцію серуму мені було найзручніше наносити його в долоні і потім вже масажними рухами розподіляти по обличчю.

Загальні спостереження

Хоча у складі є саліцилова кислота – засіб не палить і не дратує шкіру. Можливо, лише володарки найчутливішої шкіри відчують дискомфорт.

Ця сироватка не викликає лущення. Ні наступного дня, ні через тиждень жодних візуальних відлущування я не помітила. Також вона не давала почервоніння шкіри.

Сироватка зовсім не зволожує і живить шкіру. Вона служить лише проміжним етапом, орієнтованим на контроль жирності шкіри. У соло варіанті використовувати її не вийде. Шкіра після засобу потребує додаткового зволоження та комфорту. Вона навіть трохи підсушена після нього. Тому з цією сироваткою завжди застосовуйте крем.

Сироватка не залишає липкості на шкірі. Буквально першу хвилину після нанесення тактильно відчуваю невелику липкість. Але після того, як вона повністю вбирається, шкіра стає матовою, гладкою, без блиску. Причому ця матовість зберігається протягом кількох годин.

На шкірі сироватка не відчувається плівкою, шкіра з нею дихає.

Важливо!
Не забувайте використовувати SPF захист перед виходом на вулицю.

Ефект застосування


Сироватка не дає моментального ефекту і за одне застосування вона не зробить чудес із перетворенням шкіри. Але за кілька місяців використання вона справді покращує стан особи.

 • Обличчя посвіжішало.
 • Тон шкіри вирівнявся. Шкіра стала більш гладкою.
 • Запалення виникають, але рідше.
 • Чорних крапок справді з часом поменшало.
 • І головне, підшкірники турбують дедалі менше. Сироватка їх добре втихомирила.
 • Пори сироватка звузити не здатна. Принаймні візуальних змін я не помітила.
 • І ще, що я зазначила – сліди від прищиків, постакне, із сироваткою йдуть швидше. Шкіра скоріше регенерується.

Витрата середня. У середньому одного флакона вистачає на 3 місяці.

Сироватка із ВНА-кислотою від First of All стала моєю знахідкою. Вона допомогла впорядкувати моє обличчя і покращити стан шкіри.

Висновок

 • Гарний простий склад містить саліцилову кислоту в концентрації 2%.
 • Злегка підсушує шкіру.
 • Потребує додаткового нанесення крему для зволоження.
 • Матує шкіру.
 • Не палить, не щипає, не викликає почервоніння.
 • Чи не залишає липкості.
 • При регулярному застосуванні покращує колір обличчя та вирівнює тон шкіри.
 • Чорних точок, запалень, підшкірників при постійному використанні стає менше (це актуально для широкого, неглибокого часу).
 • Сліди від прищиків проходять швидше.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: