Головна » Як нейтралізувати рудий тон волосся в домашніх умовах?

Як нейтралізувати рудий тон волосся в домашніх умовах?

У вас є рудий відтінрк волосся, яких ви хотіли б позбутися? Шукаєте рішення, як нейтралізувати руді відтінки волосся в домашніх умовах? Чи ви пофарбували волосся, але виявилися набагато більш рудими, ніж очікували? Розглянемо, що можна зробити, щоб виправити небажані руді відтінки у вашому волоссі.

Що спричиняє рудий тон волосся?

Різні фактори навколишнього середовища, як-от вплив сонця, або генетика, можуть бути відповідальними за вражаючі руді відтінки вашого волосся.

Під впливом сонця пігмент, який створює червоні відтінки у вашому волоссі, руйнується, отже, робить його більш яскравим і відтіняє колір до більш червонуватого відтінку.

Ті, у кого волосся світлішого кольору, зазвичай більше страждають від цієї зміни. Генетика також відіграє велику роль, оскільки деякі люди від народження мають ген, який кодує певний відтінок рудого у їхньому волоссі.

Які кольори волосся, як правило, мають руді відтінки?

Волосся деяких кольорів має більше схильність до прояву червоних відтінків. Наприклад, темно-коричневі і чорні фарби для волосся при певному освітленні можуть мати рудуватий відтінок.

Блондинки можуть виявити, що їхні пасма стають каштановими або навіть помаранчевими, якщо вони занадто довго перебувають на сонці. У рудоволосих, звичайно, найбільш очевидні червоні відтінки, хоча їх локони можуть стати більш помаранчевими або навіть полунично-русявими при певному освітленні.

Попелясто-коричневі відтінки волосся можуть набувати глибокого винного відтінку під впливом яскравого світла, надаючи йому ще більш природного відтінку.

Навіть відтінки сірого і сріблястого можуть набувати червоних і помаранчевих тонів, коли на них впливають різні джерела світла.

Чому моє волосся завжди стає рудим, коли я його фарбую?

Особливо часто виникають несподівані руді відтінки під час фарбування волосся. Це може бути пов’язано з хімічним процесом під назвою окислення, який змушує молекули руйнуватися та змінювати колір з часом – той самий процес відповідає за іржавіння металу.

Формули, які містять занадто багато хлориду амонію або перекису водню, або використання напівпостійних або стійких барвників, можуть призвести до посилення червоних тонів.

Щоб цього не сталося, обов’язково робіть тест на алергію перед фарбуванням, використовуйте фарби з низьким вмістом аміаку якомога частіше та зверніть увагу на використання натуральних барвників, щоб жодні агресивні хімікати не пошкодили ваше волосся з часом.

Фарбоване волосся більш схильне до небажаних помаранчевих відтінків?

Ті, у кого фарбоване волосся, можуть зіткнутися з непривабливими помаранчевими тонами з різних причин. Незбалансована формула фарби або помилки, допущені під час фарбування, можуть зробити помаранчеві тони більш яскравими.

Надмірне використання засобів для укладання та теплових інструментів, таких як плойки, праски та фени, може пошкодити волосся, зробивши помаранчеві відтінки більш помітними, призведе до того, що волосся стане латунним або в кінцевому підсумку стане помаранчевим.

Неправильний рН-баланс волосся та відсутність належного догляду за фарбованим волоссям можуть призвести до того, що небажані помаранчеві відтінки перекриють бажаний колір.

Якщо ви хочете прибрати червоні відтінки у своєму волоссі, найкращим вибором стануть холодні та попелясті фарби. Ці холодні відтінки допомагають протидіяти рудій основі у волоссі.

Залежно від того, скільки присутній червоного кольору, може знадобитися кілька застосувань холодних і попелястих барвників, перш ніж весь червоний пігмент буде усунено.

Після цього продовжуйте регулярні процедури тонування у прохолодні та попелясті кольори, щоб зберегти світлі відтінки волосся. Намагайтеся використовувати безсульфатні шампуні, кондиціонери і доглядайте за волоссям масками, призначеними для фарбованого волосся, оскільки ці засоби досить м’які, щоб зберегти стан волосся.

Як нейтралізувати руді відтінки волосся в домашніх умовах

Руді відтінки волосся може бути важко контролювати, але є кілька порад і хитрощів, якими можна скористатися, щоб нейтралізувати їх вдома. Один зі способів прибрати рудий відтінок волосся — використовувати правильні засоби для догляду за волоссям, як-от фіолетовий або синій шампунь або кондиціонер, спеціально розроблений для нейтралізації рудого кольору.

Залиште засіб на п’ять хвилин, а потім промийте волосся. Ви можете кондиціонувати волосся тонуючим кондиціонером, який допоможе закріпити колір і зробить ваше волосся здоровим і природним.

Якщо ці методи не працюють, ви можете спробувати використати напівстійку фарбу для волосся або фарбу для нейтралізації червоних тонів. Обов’язково уважно прочитайте інструкції та завжди дотримуйтесь вказівок на коробці.

Знайшли помилку? Виділіть текст на натисніть комбінацію Ctrl+Enter.

Post navigation

Залишити коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Звіт про орфографічну помилку

Наступний текст буде надіслано до нашої редакції: